نمناک سرگرمیدیدنی ها ناسا عکس لحظه لبخند خورشید را منتشر کرد + تصاویر
لبخند خورشید ، عکس خنده خورشید
لبخند خورشید همان عکسی که در تصاویر فانتزی از بزرگترین ستاره منظومه شمسی می بینیم توسط رصدخانه ی دینامیکی ناسا شکار و ثبت شد.

 لبخند خورشید توسط دوربین ها شکار شد

ناسا تصویری از خنده ی خورشید در وب سایت رسمی خود منتشر کرد.این تصویر خاص روز جمعه توسط رصدخانه دینامیک خورشیدی گرفته شده است.چشمان گرد خورشید با یک خط منحنی که درست شبیه دهان خندان است با کمی دقت در تصویر دیده می شود.

لبخند خورشید

لبخند خورشید

عکس منتشر شده از لبخند زیبای خورشید

ثبت عکس لبخند خورشید توسط رصد خانه دینامیک ناسا

دانشمند ناسا "کارل بتمز " این تصویر را بعد از آپلود شدن در وب سایت ناسا در توییتر شخصی اش منتشر کرد و با اشاره به نقاط مشخص در تصویر سعی کرد تا تصویر خندان خورشید را توصیف کند.

اعضای ناسا مرد روی ماه را به عنوان یک پدیده شناخته شده می دانستند اما خورشید خندان در حد یک نظریه بود.

در تصاویر خورشید را با لبخندی بزرگ مشاهده می کنید. اگر خورشید را با سری کج کرده با سمت چپ تصور کنید به خوبی دو چشم گرد و لبخندی با دهان بزرگ و بینی مشاهده می کنید.علاوه بر اینها حتی استخوان گونه ها هم مشخص است.

لبخند خورشید

تصویر گرفته شده از لبخند خورشید توسط ناسا

این دانشمند ناسا در توصیف این عکس گفت :احتمالا نقاط گردی که به عنوان چشم در نظر گرفته می شود احتمالا نقاط فعال تر در روی ستاره خورشید است و لبخندی که با دهان بزرگ و کشیده دیده می شود یک رشته خورشیدی - پلاسما در اتمسفر خورشید است.

لبخند خورشید

عکس رسم شده برای مشخص کردن لبخند خورشید

لبخند خورشید , ناسا عکس خنده خورشید را ثبت کرد

ناسا عکس لحظه لبخند خورشید را منتشر کرد + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 17
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف