لحظه برخورد دو ابر کشتی
دو ابر کشتی تفریحی در آمریکای جنوبی زمانیکه در بندر بیونوس آیرس حضور داشتند، به طرز هولناکی با یکدیگر برخورد کردند.

نزدیک شدن دو ابر کشتی تفریحی به یک دیگر!

یکی از وسایل تفریحی که اکثر افراد ثروتمند به آن علاقمند هستند، کشتی های تفریحی و لوکسی می باشد که برای هر شب اقامت در این کشتی های لوکس و تفریحی هزاران دلار و یا هزارن پوند هزینه می کنند تا بتوانند یک روز به یاد ماندنی و پر خاطره را برای خودشان و اعضای خانواده شان ایجاد نمایند.

از این رو می توان از این دید نگاه کرد که تعداد زیادی طراح در زمینه کشتی سازی فعالیت دارند تا بتوانند کشتی های لوکس و تفریحی جذابی را طراحی و ایجاد نمایند تا بتوانند از این طریق به این افراد ثروتمند و اشرافی خدمات رسانی نمایند و به همین دلیل برخی شرکت ها نیز هستند که برای ساخت کشتی های لوکس و تفریحی گاها بیش از چندین میلیون دلار هزینه می کنند تا بتوانند در این زمینه محبوبیت فراوانی را بدست بیاورند.

اما اخیرا ویدیویی بسیار هولناک تمام صفحات مجازی را در بر گرفت که در آن دو ابر کشتی تفریحی و لوکس با یکدیگر در آمریکای جنوبی برخورد نمودند که توانست با هزاران بازدید و واکنش روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

دو ابر کشتی بزرگ و غول پیکر زمانیکه در بندر " بیونوس آیرس " لنگر انداخته بودند، به طرز هولناک و وحشتناکی به یکدیگر نزدیک شدند که در نهایت با یکدیگر برخورد نمودند و در حین برخورد تعداد زیادی از مسافران این دو کشتی تفریحی که میزان زیادی برای حضور در این کشتی ها هزینه نموده بودند، شروع به داد و فریاد نمودند تا بتوانند مسئولین این دو کشتی را از این اتفاق هولناک مطلع سازند که متاسفانه جلوی برخورد این دو کشتی را نتوانستند بگیرند.

خوشبختانه هیچ آسیب و جراحتی به افراد حاضر در این دو کشتی لوکس و تفریحی وارد نشد و جالب است بدانید برخی از مسافران این کشتی لوکس بیش از 6 هزار پوند برای اقامت 9 شبه در این کشتی لوکس هزینه نموده بودند و در نهایت بدون صدمه و آسیب پر هزینه این دو کشتی از یکدیگر جدا شدند.

ویدیو برخورد شدید دو ابر کشتی تفریحی به یکدیگر! 

نزدیک شدن دو ابر کشتی تفریحی به یکدیگر! + فیلم

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : کشتی تفریحی
وبگردی