نمناک سرگرمیگوناگون لحظه حمله تماشاچی عصبی به فوتبالیست! + فیلم
روز گذشته زمانیکه تیم بریتانیایی استون ویلا در حال بازی بود، ناگهان یکی از طرفداران عصبی این تیم وارد زمین بازی شد و حاشیه ساز شد!

لحظه حمله تماشاچی عصبی به فوتبالیست!

یکی از جذاب ترین بازی هایی که چندین دهه است که در حال برگزاری در سرتاسر جهان می باشد و دارای طرفداران متعددی می باشد، فوتبال می باشد که در کنار محبوبیتش در میان مردم، دارای حواشی متعددی می باشد که به مرور توانسته است حادثه ساز باشد.

همان گونه که گفته شد طرفداران این بازی بسیار زیاد و در عین حال بسیار جدی می باشند که با باختن و بردن تیم مدنظرشان دست به کارهای جبران ناپذیری می زنند که با شنیدن خبرهای آنها ممکن است به شدت شوکه شوید!

برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و باور نکردنی و بسیار دردناک از بریتانیا در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با حواشی متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته زمانیکه تیم استون ویلا در حال بازی با رقیب خود در شهر بیرمنگام بریتانیا بود که ناگهان یکی از طرفداران عصبی و ناراضی از بازی بازیکنان این تیم وارد زمین بازی شد و حاشیه ساز شد. وی بعد از وارد شدن به زمین شروع به آسیب رساندن به بازیکن جوان این تیم به نام " جک گریلیش " 23 ساله نمود.

خوشبختانه بازیکنان حاضر در استادیوم در مقابل وی ایستادگی کردند و اجازه ندادند تا مجددا به وی حمله نماید. بعد از جلوگیری از وی ، پلیس دستگیر شدن این طرفدار عصبی را تایید نمود.

آقای جک گریلیش جوان نیز آسیب های جدی را متحمل نشده و ادامه دادن بازی را انتخاب نمود که در نیمه دوم شروع به گل زنی و افتخار آفرینی برای تیم استون ویلا نمود.

ویدیو لحظه حمله تماشاچی عصبی به فوتبالیست!

لحظه حمله تماشاچی عصبی به فوتبالیست! + فیلم

لحظه حمله تماشاچی عصبی به فوتبالیست! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف