لحظه دراماتیک آسمان خراش
روز گذشته ویدیویی دراماتیک توسط یکی از شهروندان فیلیپین از ساختمان آسمان خراش در حین زلزله 6.1 ریشتری منتشر شد که توانست با حواشی مختلفی روبرو شود.

لحظه دراماتیک آسمان خراش فیلیپینی در زلزله!

بلایای طبیعی از گذشته تا به حال یکی از بزرگترین دردسرهایی بوده است که جان صد ها انسان را به شکل باورنکردنی به خطر انداخته و یا حتی منجر به کشته شدن آنها شده است که هم اکنون در قرن 21 میلادی، با وجود پیشرفت های بسیار بزرگی در عرصه های مختلف توسط دانشمندان، باز هم انسان ها موفق به پیش بینی دقیق زلزله نشده اند!

اما با استفاده از سامانه هایی که در اقصی نقاط جهان قرار گرفته اند، می توان بارش باران، سیل و... را پیش بینی کرد که نتیجه آن هم این است که می توان به ساکنین منطقه مدنظر اطلاع رسانی نمود و جان آنها را در مقابل این بلایا نجات داد و دچار غافلگیری نشوند.

با این حال هنوز پیش بینی زلزله که ناشی از حرکت صفحات زیر زمینی می باشد، برای دانشمندان و محققان شناخته شده نیست و موفق به طراحی و ساخت دستگاه قدرتمندی نشده اند که بتواند زلزله را پیش بینی نماید و نتیجه آن هم عدم اطلاع رسانی به مردم می باشد که می توانند به سادگی تمام جان خود را در چند دقیقه نسبت به شدت زلزله از دست بدهند.

برای مثال روز گذشته ویدیو دراماتیکی که توسط یکی از شهروندان فیلیپین ضبط شده بود، در صفحات مجازی منتشر شد و توانست با حواشی متعددی از جانب کاربران روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته، روز بسیار سخت و تلخی برای شهروندان فیلیپینی بود چرا که زلزله 6.1 ریشتری خانه های آنرا به شدت لرزاند و خسارت های متعددی وارد کرد. اما در میان زلزله روز گذشته ویدیویی جالب و دراماتیکی توسط یکی از شهروندان فیلیپینی از یک ساختمان آسمان خراش 48 طبقه که پشت بام این آسمان خراش، استخر وسیعی قرار گرفته بود که در حین زلزله توانست لحظه زیبایی را خلق کند.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، این زمین لرزه منجر به ریخته شن آب این استخر به سطح زمین شد و طبق آخرین گزارشات انجام شده 16 نفر در طی زلزله روز گذشته فیلیپین جان خود را از دست دادند.

ویدیو لحظه دراماتیک آسمان خراش فیلیپینی در زلزله!

لحظه دراماتیک آسمان خراش فیلیپینی در زلزله! + فیلم

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی