نمناک ورزشگوناگون ماجرای لخت شدن مربیان کشتی به ناداوری در المپیک ریو
کشتی المپیک ، المپیک 2016
مربیان مغولستان در اعتراض به ناداوری و حق خوری در کشتی المپیک طی اقدامی عجیب لباس هایشان را درآوردند .
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1395
بازدید : 3,587 نفر

لخت شدن مربیان برای اعتراض به حق خوری

بازی های زیادی با دخالت هیئت ژوری همراه بود و در آخرین روز المپیک ریو 2016، اتفاقاتی افتاد که ابعاد آن جهانی شد.ادامه حق خوری های داوری و هیات ژوری در کشتی آزاد المپیک با واکنش جالب مربیان مغولستان روبه رو شد.

در دیدار رده بندی وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد اختیار نوروزف از ازبکستان برابر مانداک ناران حریف مغولستانی برای کسب مدال برنز به میدان رفت که این کشتی نیز حرف و حدیث های زیادی داشت که در نهایت با برتری حریف ازبک به پایان رسید. این دیدار با برتری 8-7 ازبکستان به پایان رسید.

کشتی المپیک

ناداوری کشتی المپیک و لخت شدن مربیان

بعد از قضاوت های یک طرفه به سود کشتی گیر ازبک، مربیان مغولستان تصمیم گرفتند مقابل هیات ژوری لباس های خود را از تن دربیاورند و اعتراض خود را به رای ناعادلانه هیات ژوری این رقابت ها اعلام کند. کشتی گیر مغولی نیز بعد از پایان مسابقه با رقیبش دست داد ولی به سمت داور مسابقه نرفت و به این ترتیب داور هم نتوانست دست رقیب ازبک را بالا ببرد تا پرونده این کشتی جنجالی با دخالت هیات ژوری به سود ازبکستان به پایان برسد.

این کشتی گیر ازبکی در کشتی مقابل پورتوریکو نیز با رای هیات ژوری و داور توانست برنده شود و به نظر می رسد لابی ازبک ها در این وزن برای رساندن این ورزشکار به مدال تاثیرگذار بوده است. باید ببینیم واکنش لالوویچ رییس اتحادیه جهانی کشتی نسبت به قضاوت های جانبدارانه روز آخر کشتی آزاد چه خواهد بود.

کشتی رضا یزدانی با ختاگ گازیموف آذربایجانی و همچنین رقابت طغرل عسگروف آذربایجانی با چامیزو از ایتالیا، از دیگر مسابقاتی بودند که به حق خوری به سود آذربایجانی ها به پایان رسید.

ماجرای لخت شدن مربیان کشتی به ناداوری در المپیک ریو

ماجرای لخت شدن مربیان کشتی به ناداوری در المپیک ریو
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از مشرق -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف