نمناک سبک زندگیروابط عاطفی بیاید از تنهایی هایمان لذت ببریم
لذت از تنهایی ، در تنهایی چه کنیم
ساعات و ایام تنهایی فرصتی است که باید از آن استفاده کرد ، برای بهره وری و لذت بردن از تنهایی آنچه را مناسب است انجام دهید.

چگونه از تنهایی لذت ببریم

وقتی یاد میگیریم از اوقات تنهاییمان لذت ببریم متوجه می شویم نگاه به زندگی تغییر کرده است در ابتدا احساس تنهایی سخت اما با گذر زمان عادی میشود؛ در روزهای تنهایی خود بهترین همراه خودتان هستید و تجاربی کسب می کنید که بعدها از آنها استفاده خواهید کرد . برای شناخت راه لذت بردن از تنهایی این بخش از نمناک را دنبال کنید.

5 توصیه برای لذت بردن از تنهایی

هنگام هیجان نفس عمیق بکشید
شلوغی برای مابسیار طاقت فرسا است مثل حرکت کردن در مکانهای شلوغ ابتدا باید صبر خود را بالا ببریم تپش قلب عصبانیت را تشدید می کند ما همیشه هیجان زده هستیم به همین دلیل گاهی اوقات تمرین کنید تمرکز کنید و نفس های عمیق بکشید.
پیدا کردن فضاهای مورد علاقه
پیدا کردن فضای نزدیک خانه مثل کافی شاپ برای سفر کردن های تنهایی مناسب است محل آرامی را انتخاب و بنشینیدیک فنجان قهوه بنوشید یکی از بهترین راههای دیدن محیط و گفت و گو با خوداست به این ترتیب فرد احساس بهتری را در خود میابد.
لذت از تنهایی

مطالعه کنید

مطالعه کردن یکی از بهترین روش ها برای سرگرم کردن و آموزش دیدن است همه ما با بهانه های مختلف از مطالعه کردن دور میشویم در حالی که می توانیم زمانمان را به جای اتلاف کردن با خواندن کتاب خوب سپری کنیم .

 

صرف زمان با کسانی که برایتان مهم هستند

درست است می گوییم زمان تنهایی اما شما رد همین زمان هم می توانید فکر کرده و فردی را که بودن با او برایتان لذت بخش است را بشناسید . روابط می آیند و می روند اما دوستان و خانواده اغلب در اطراف هم هستند اکنون یک فرصت طلایی دارید که وقت و زندگی تان را با چه کیفیتی و با کسی که برایتان مهم است سپری کنید تا یک روز با نگاه به گذشته در حسرت نبودن زمان کافی برای همراهی کسی که برایتان ارزش داشته نباشید

بیابید آن (چیز) را

هرکس از یک چیز در لحظه لذت می برد آن را انجام دهید شما شانس تمرکز بر روی آن را دارید و لذت بردن از آن شروع کنید این قابلیت برای شماست و لازم نیست آن را باکسی شریک شوید.

بیاید از تنهایی هایمان لذت ببریم

بیاید از تنهایی هایمان لذت ببریم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف