نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها لرزش دست ها خبراز چه می دهد؟
لرزش دست ها ، لرزش دست ها هنگام عصبانیت
لرزش دست ها در شرایط مختلف به صورت ناخواسته ایجاد می شود ، ربطی به سن و سال هم ندارد و گاهی شدن لرزش دستان در جوانی بیشتر از سنین بالاست.

رابطه لرزش دست ها با بیماری ها مختلف

لرزش دستها نشانه چیست ؟ آیا بیماری خاصی موجب ایجاد این لرزش می شود یا نه حالات و احساسات درونی علت آن است؟ تحقیقات جدید نشان می دهد که امروزه با آزمایش های ساده ای می توان جواب این سؤال را پیدا کرد که علائم زوال عقل و سکته ی مغزی در آینده چه خواهد بود.
تست لرزش دست: لرزش دست نه تنها علامت عدم اعتماد به نفس است، بلکه پزشکان می گویند این حرکت می تواند به نوعی نمایانگر سلامت شما هم تلقی شود. محققان در این زمینه بر روی بیش از 2500 مرد و زن به مدت بیش از یک دهه تحقیقاتی انجام دادند و کوشیدند تا ارتباط بین زوال عقل و سکته ی مغزی را با این مسئله بیایند که شدت لرزش دست آنها در آغاز این تحقیق چقدر بوده است. خطر سکته ی مغزی افراد بالای 65 سالی که میزان لرزش دست آنها کمتر بود، در مقایسه با سایر شرکت کنندگانی که لرزش بیشتری داشتند حدود 42 درصد پائین تر گزارش شد.

بیماری قلبی و عروقی

رابطه بیماری قلبی و عروقی با لرزش دستان

اما ارتباط این دو با هم چیست؟ مشکلات عروقی در مغز خودشان را به طرق مختلفی نشان می دهند. فرض مسئله بر این است که اگر لرزش دستتان ضعیف باشد، می تواند نشانه ی آن باشد که سلامت سیستم قلبی-عروقی شما در بهترین حالت خود نیست.
گزارش قدم زدن: تحقیقات مشابهی در ارتباط با موضوع مورد نظر نشان می دهد آن دسته از افرادی که با سرعت پیاده روی می کنند خطر زوال عقل در آنها نسبت به افرادی که لاک پشتی راه می روند کمتر است. در واقع آن دسته از افرادی که در میانسالی بوده و آهسته تر راه می روند خطر زوال عقل در آنها یک و نیم برابر بیشتر گزارش شده است.
تست خواب: محققان دریافته اند افرادی که بیش از پنج بار ظرف یک ساعت در شب بیدار می شوند احتمال تجمع آمیلوئید در مغز آنها بیشتر است و این می تواند زمینه بروز بیماری آلزایمر تلقی شود.

لرزش دست ها ، علل لرزش دستان چیست؟

لرزش دست ها خبراز چه می دهد؟
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 16
برگرفته از prevention /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف