لعیا زنگنه و ثریا قاسمی

ثریا قاسمی و لعیا زنگنه در سریال آقازاده

تاریخ انتشار : 11 آبان 1398کد مطلب : 6109زمان مطالعه : 1 دقیقه
لعیا زنگنه و ثریا قاسمی بازیگران سریال در پناه تو و در قلب من بار دیگر در سریال نمایش خانگی آقازاده با هم همبازی شدند.

بازی لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در سریال آقازاده

بهرنگ توفیقی و حامد عنقا که تجربه های مشترکی چون سریال پدر ، بر سردوراهی و انقلاب زیبا را در کارنامه هنری شان دارند در جدیدترین همکاری مشترک سریال آقازاده را برای نمایش خانگی مقابل دوربین بردند.

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی دو بانوی هنرمندی که سالها پیش در سریال ماندگار در قلب من و در پناه تو با هم همبازی بودند بار دیگر سریال نمایش خانگی آقازاده در کنار هم به ایفای نقش می پردازند.

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی

آقازاده سریالی برای نمایش خانگی است که با حضور بازیگران سرشناس سینما به تازگی مقابل دوربین رفت و لعیا زنگنه و ثریا قاسمی بازیگران جدید این سریال هستند.

لعیا زنگنه و سینا مهراد

حامد یکی از شخصیت های سریال آقازاده است که با بازی سینا مهراد مقابل دوربین میرود و لعیا زنگنه باز هم در تجربه ای مشابه سریال پدر در نقش مادر حامد با بازی سینا مهراد به ایفای نقش می پردازد.

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی بار دیگر در سریال پشت بام تهران با بهرنگ توفیقی همکاری کردند و این سریال اولین تجربه حضور ثریا قاسمی در نمایش خانگی خواهد بود.

بهرنگ توفیقی و حامد عنقا

امیر آقایی، امین تارخ، مهدی سلطانی، کامبیز دیرباز، جمشید هاشم پور، سینا مهراد، امین حیایی، نیکی کریمی، لعیا زنگنه و ثریا قاسمی بازیگران سریال آقازاده را تشکیل میدهند.

همبازی شدن لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در سریال آقازاده

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی