لغو امتحانات دانش آموزان

امتحانات نهایی و غیرنهایی دانش آموزان لغو شد

تاریخ انتشار : 15 دی 1398کد مطلب : 1278زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش از لغو کلیه امتحانات دانش آموزان در روزهای دوشنبه 16 دی و سه شنبه 17 دی ماه خبر داد.

لغو کلیه امتحانات دانش آموزان

فارس:رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی گفت:به منظور تسهیل حضور دانش آموزان در مراسم تشییع و مجالس ترحیم سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش، امتحانات نهایی و غیرنهایی روزهای دوشنبه و سه شنبه لغو شد.

خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش ضمن عرض تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت:به منظور تسهیل حضور دانش آموزان در مراسم تشییع و مجالس ترحیم این مجاهد فی سبیل الله و الگوی تمام عیار هویت اسلامی، ایرانی و انقلابی و همرزمان شهیدش، امتحانات نهایی و غیرنهایی روزهای دوشنبه و سه شنبه 16 و 17 دی برگزار نمی شود. 

وی ادامه داد:امتحانات این روزها به ترتیب به 24 و 25 دی موکول شد و زمان برگزاری امتحانات غیرنهایی توسط مدیران مدارس به اطلاع دانش آموزان می رسد. 

پیش از این مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفته بود:به دلیل برگزاری مراسم باشکوه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی، تمام امتحانات دانش آموزان تهرانی در روز 16 دی به غیر از امتحانات نهایی لغو شد و تاریخ جدید بر اساس آیین نامه امتحانات تعیین و توسط مدارس به دانش آموزان اعلام می شود.

انتهای پیام/م

امتحانات نهایی روز های 16 و 17 دی دانش آموزان لغو شد

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
وبگردی