نمناک ورزشوالیبال لغو قرارداد بارتوش کورک با تیم والیبال ژاپن
بارتوش کورک ، بارتوش کورک والیبالیست
بارتوش کورک والیبالیست معروف اهل لهستان به علت مصدومیت از رفتن به ژاپن منصرف شد.
تاریخ انتشار : 13 مهر 1395

انصراف بارتوش کورک از رفتن به ژاپن

بارتوش کورک یکی از بهترین اسپکرهای جهان به دلیل مصدومیت و ضعف جسمی از رفتن به ژاپن منصرف شد و با انتشار نامه ای از آنها تشکر کرد.

بارتوشدلایل خود را با انتشار نامه ای به شرح زیر نوشت:

«در طول مسابقات باشگاهی سال گذشته و بازی های المپیک، تمام توان خود را خرج باشگاه رسویا و تیم ملی کردم. پس از شکست سختی که در المپیک خوردم، برایم تجربه یک تیم جدید با چالش های جدید لذت بخش به نظر آمد؛ اما با شروع تمرینات بدنم تاب و توان نیاورد و این واکنش جسمی برای خود من هم عجیب بود. خستگی بازی در سال های متوالی از نظر روحی مرا تضعیف کرد و هیجان و اراده بازی را از من ربود. در نقطه ای از زندگیم قرار گرفتم که سلامتی، از کار حتی اگر بهترین قرارداد زندگی من هم باشد، مهمتر است. نمی دانید چه حس خوبی است که در سخت ترین شرایط زندگیم در تیمی هستم که مربی (آقای وازلین ووکویچ) و اعضای باشگاه شرایط من را به خوبی درک کردند. خوب است باشگاه های دیگر از آنها درس بیاموزند که چگونه با بازیکن همدردی کنند. تیم تاندرز شایسته بهترین بازیکن برای رسیدن به اهدافش است. می دانم که از دست من هیچ کمکی بر نمی آید و نمی توانم برای آن ها به خوبی بازی کنم. متاسفم که پیشنهاد در تیمی به این خوبی با چنین شرایطی همراه شد. در حال حاضر باید استراحت کنم تا دوباره سرحال شوم و بتوانم زودتر به میادین برگردم. از تیم تاندرز و حمایت های نزدیکان و دوستانم صمیمانه تشکر می کنم.»

بارتوش کورک والیبالیست معروف

مصدومیت بارتوش کورک والیبالیست معروف

حال با جدایی کورک، از دو بازیکن به عنوان جانشینان احتمالی او نام برده می شود. در صورت جدی بودن بیماری کورک، باشگاه تاندرز باید به دنبال جانشینانی برای او باشد. هنوز وضعیت سلامتی بارتوش کورک مشخص نیست؛ اما گمانه زنی های پیش از موعد در این مورد بالا گرفته و رسانه های خبری لهستان از یک منبع خبری آگاه نقل کردند که به جای کورک یا ماچی موزای لهستانی (از باشگاه واگیِل) و یا دراژن لوبوریک صرب (از باشگاه اسکرا بلهاتوف) برگزیده خواهند شد. 

لغو قرارداد بارتوش کورک با تیم والیبال ژاپن

لغو قرارداد بارتوش کورک با تیم والیبال ژاپن
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش سه - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف