نمناک اخبارحوادث له شدن 6 خودروی سواری زیر جرثقیل در تهران + تصاویر
جرثقیل ، حادثه
برخورد شدید و هولناک یکدستگاه کامیون لیلاند جرثقیل با 6 خودروی سواری در خیابان استخر تهران 4 مصدوم برجای گذاشت. در ادامه تصاویر این حادثه وحشتناک را مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1393

ساعت 11:45 دقیقه روز گذشته به دنبال تماس پی در پی شهروندان با سامانه 125، مبنی بر برخورد شدید یک دستگاه جرثقیل با چندین خودروی سواری، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ زنگ ایستگاه 57 را به همراه گروه امداد و نجات 10 به صدا درآورد و آتش نشانان، به سمت شمال به جنوب خیابان استخر، تقاطع بلوار استقلال اعزام شدند.

برخورد کامیون با خودروهای سواری
 
مدیر منطقه 3 عملیات در این باره گفت:با رسیدن نیروهای عملیات به محل حادثه مشاهده شد، یک دستگاه کامیون لیلاند جرثقیل به علت ناتوانی راننده در کنترل آن پس از برخورد با چندین دستگاه خودرو سواری و همچنین چراغ راهنمایی، وسط چهار راه در وضعیت خطرناکی واژگون شده بود.
 
مصدومان حادثه برخورد جرثقیل با خودروها در تهران
 
علی امینی در ادامه اظهار داشت:در این عملیات، آتش نشانان بلافاصله به چندین گروه تقسیم شدند، که گروه اول با کشیدن نوار خطرو قرار دادن علائم هشدار دهنده ایمن سازی محل حادثه را انجام دادند و خودروهای عبوری را به مسیرهای جایگزین هدایت کردند و گروه دوم نیز امداد رسانی به مصدومین حادثه را آغاز کرده و هر 4 نفر را به نام های معصومه -ک 35 ساله(مصدومیت از ناحیه سر، گردن و کمر)، علی-ف 26 ساله(مصدومیت از ناحیه سر و کمر)، حمید- ش 18 ساله(مصدومیت دست و پا و صورت)، محمد- ا 35 ساله(مصدومیت از ناحیه دست و پا و صورت) را تحویل امدادگران اورژانس دادند.
 
برخورد جرثقیل با خودرو در تهران
 
گفتنی است؛ گروه سوم آتش نشانان تهران بزرگ نیز، برق خودروها را قطع کرده و با جلوگیری از نشت بنزین از بروز آتش سوزی جلوگیری کردند.
 
کامیون لیلاند جرثقیل در تهران
 
مدیر منطقه 3 عملیات خاطرنشان کرد:در این حادثه به سه خودرو پراید، خودرو نیسان و خودروی پژو 405 و یک پژو 206 خسارت مالی شدید وارد شد که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت.
 
برخورد شدید کامیون جرثقیل با تاکسی
 
 
آتش نشانان پس از حدود 3 ساعت تلاش و پس از حمل خودروها توسط جرثقیل و عادی شدن رفت و آمد خودروها به ماموریت خود پایان دادند.

له شدن 6 خودروی سواری زیر جرثقیل در تهران + تصاویر

له شدن 6 خودروی سواری زیر جرثقیل در تهران + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
برگرفته از نامه نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف