نمناک اخبارحوادث له شدن دختر بچه 3 ساله زیر چرخ های کامیون
له شدن ، له شدن بجه
حرکت کامیون و بی توجهی راننده آن در شهر فامنین منجر به له شدن دختر بچه ساله در میان چرخهای ماشین شد.
تاریخ انتشار : 5 مهر 1394
بازدید : 13,752 نفر

له شدن دختر بچه 3 ساله در بین چرخهای کامیون

رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی همدان گفت:یک کودک سه ساله زیر چرخ های کامیون در شهر فامنین جان خود را از دست داد.

تصادف کامیون با کودک

 

سید جواد حسینی افزود:راننده یک دستگاه کامیون کشنده 'دانگ فنگ' برای صرف غذا در غذاخوری حاشیه بلوار شهید بهرامی فامنین خودروی خود را پارک کرده بود.وی بعد از صرف غذا اقدام به ادامه مسیر کرده که پس از طی سه متر متوجه حضور یک کودک در بین چرخ های عقب خودرو می شود.

وی اضافه کرد:شواهد گویای این است که دختر خردسال به نام نازنین زهرا برای بازی کودکانه در زیر چرخ کامیون قرار گرفته و راننده نیز بدون توجه به جوانب خودرو اقدام به حرکت دادن وسیله نقلیه می کند.

این مقام مسوول اظهار کرد:با توجه به نابالغ بودن کودک باید خانواده ها نسبت به کنترل رفت و آمد فرزندان دقت بیشتری داشته باشند و از بازی کودکان در حاشیه راه جلوگیری کنند.

سروان حسینی افزود:رانندگان نیز باید هنگام حرکت دادن وسیله نقلیه به همه جوانب خودرو توجه کرده تا از بروز چنین سوانحی جلوگیری کنند.

وی گفت:عامل بروز این سانحه ترکیبی از بی احتیاطی از سوی راننده خودرو و عدم احساس مسوولیت والدین کودک بوده و هر کدام 50 درصد در بروز این سانحه مقصر هستند.

له شدن دختر بچه 3 ساله زیر چرخ های کامیون

له شدن دختر بچه 3 ساله زیر چرخ های کامیون
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 39
برگرفته از جام نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 31 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف