نمناک سرگرمیاتومبیل ماجرای له کردن بی ام و طلایی! + تصاویر
بی ام و ، خودنمایی
خودنمایی دو پسر جوان صاحب بی ام و که خشم بسیاری از رانندگان را به سطوح آورده بودند با اتفاقی عجیب و غیر منتظره روبرو شد.

خودنمایی کار دست صاحبان بی ام و داد

خودنمایی و فخر فروشی دو جوان سوار بر بی ام و طلایی آنها را به درد سر انداخت و اتفاقی غیر منتظره برایشان رقم زد.

بطور قطع هر کدام از ما برای یک بار هم که شده طعم تلخ گیر افتادن در ترافیک را چشیده ایم. ترافیکی که اغلب ساعت ها و گاهی برای دقایقی اعصاب و کام ما را تلخ کرده لست. در حقیقت چون کاری از دست ما بر نمی آید مجبور به تحمل شرایط پیش آمده هستیم، اما یک راننده نیویورکی برای حل معضل ترافیک روبروی خود دست به کار خشنی زد تا گره اصلی ترافیک را به روش خود باز کند.

اما ماجرا از چه قرار بود:دو جوان خودخواه و بی فکر بدون توجه به مسیر عبوری خودروهای دیگر، ماشین گران قیمت خود را در جایی نامناسب پارک و با خونسردی کامل مشغول گرفتن سلفی بودند.

ماشین گرانقیمت آنها که برای عابران بسیاری جذاب و دیدنی جلوه می کرد باعث می شد تا هر کدام برای چند ثانیه هم که شده توقف و سرگرم تماشای این خودرو خاص لوکس شوند. طولی نکشید که ترافیک سنگینی پشت سر خودوری گران قیمت صف کشید در حالی که دو جوان همچنان بی توجه به بوق های ممتد راننده های شاکی به خودنمایی مشغول بودند. ناگهان صدای وحشتناکی به گوش رسید.

 بی ام و

فخر فروشی دو جوان سوار بر بی ام و طلایی

یکی از راننده های عصبانی با چوب بیسبال بزرگی به سمت شیشه های ماشین حمله ور شده و شروع به شکستن انها کرد در حالی که با فریاد خطاب به دو جوان می گفت این اسباب بازی را جای دیگری ببر. دو پسر شوکه شده از ترس سریعا بساط سلفی را جمع و ترافیک را باز کردند.

بی ام و

خودنمایی دو جوان سوار بر بی ام و طلایی

بی ام و

شکستن شیشه های بی ام و بخاطر عکس سلفی

ماجرای له کردن بی ام و طلایی! + تصاویر

ماجرای له کردن بی ام و طلایی! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از پارس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف