لوازم جانبی موبایل
موبایل لوازم جانبی زیادی دارد، مثلا یک هدفون بلوتوثی که در ماشین از آن استفاده می کنیم یا یک هننذفری برای گوش کردن موسیقی و... .

چند مورد از لوازم جانبی موبایل

 همه ی ما لوازم جانبی ای داریم که با اسمارتفون هایمان استفاده می کنیم. حال می خواهد یک هدفون بلوتوثی باشد که هنگام رانندگی از آن استفاده می کنیم یا یک اسپیکر بلوتوثی برای گوش دادن به موسیقی با صدای بلند یا یک گارد برای آیفون جدیدمان یا حتی یک لنز دوربین متصل شونده به اسمارتفون. اما 10 لوازم جانبی زیر چیزهایی هستند که هرگز نباید وجود داشته باشند، با این حال وجود دارند. مثلا جالب است بدانید که موبایل هم مانند ماشین برف پاکن دارد که با برف پاکن ماشین متفاوت است و یا لوازم جانبی دیگری برای تست الکل اسمارتفون وجود دارد که تمام این لوازم های جانبی را می توانید در این گزارش بخوانید.

10 لوازم جانبی موبایل:

گارد آیفون KFC Drumstick:
عکسی که در زیر مشاهده می کنید بخشی از یک promotion شرکت KFC در ژاپن در چند سال پیش بود.متاسفانه شما دیگر نمی توانید این گارد را تهیه نمایید، اما مطمئناً تعدادی از این محصول باقی مانده است که شما می توانید از صاحبان آن خریداری نمایید. به هر حال این محصول مخصوص iPhone 5SS ساخته شده است پس شما نمی توانید آیفون جدید خود را در آن جا بدهید، مگر این که iPhone SE را انتخاب کرده باشید. شاید بزرگ و عجیب به نظر برسد، اما حداقل به خاطر سایز بزرگش از آیفون شما به خوبی محافظت خواهد کرد.

لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل

جعبه دستمال رولی بلوتوثی iCarta:

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که برای مهمانی های طولانی مدت در حمام خانه تان اسپیکر بلوتوثی نصب کنید اما جای مناسبی برایش پیدا نکرده اید؟ iCarta این مشکل را برای شما حل کرده است. iCarta یک جعبه دستمال رولی است که اسپیکر بلوتوثی درونش تعبیه شده است. iCarta همچنین یک محل برای قرار دادندستگاه های اپل که دارای کانکتر 30-pin هستند تعبیه کرده است تا در صورتی که بخواهید، iPhonee یا iPod قدیمی خود را روی آن قرار دهید. یک رول Sudoko loo به این ترکیب اضافه کنید و ساعت ها در حمام خود تفریح کنید!

لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل

برف پاک کن آیفون:

شاید در این مورد کمی بیش از حد قضیه را بزرگ جلوه داده باشیم. این وسیله از نظر فنی وجود خارجی ندارد، اما چیزی نمانده بود که تولید شود. در واقع، نمونه های اولیه ای از آن وجود داشت. ما مطمئن نیستیم که این وسیله چه کاربردی دارد، اما اگر به یک وسیله جانبی بزرگ و بدون هدف خاص که همیشه به اسمارتفون شما متصل باشد و مزاحم کار با تلفن همراه شما شود نیاز دارید، مطمئناً ایده جالبی است.

 

لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل

تست الکل اسمارتفون:

یک بازی جالب اینجا است! اسمش “مطابق علم چقدر مست هستید” است. این بازی نیازمند الکل، تعدادی دوست و 100 دلار پول است که هیچ راه بهتری برای خرج کردنش نداشته باشید. یا می توانید از این وسیله برای این که تصمیم بگیرید اسمارتفون خود را به دوستتان بدهید یا نه استفاده کنید تا از خواندن پیام های منزجر کننده در صبح روز بعد جلوگیری کنید. اجازه ندهید دوست دختر یا همسرتان درباره این که شما این محصول را دارید چیزی بدانند به خاطر این که تولید کننده یک اپلیکیشن برای این محصول ارائه کرده است که به همسرتان اجازه می دهد که به طور مرتب تست الکل درخواست کند، که این تست شامل زمان و موقعیت جغرافیایی دقیق شما می شود.

لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل

  1. hi-Call:

لوازم جانبی موبایل

این محصول بخشی از یک مجموعه سه تایی از یک شرکت واحد است. اگر به دنبال این هستید که مانند یک جادوگر به نظر برسید که می تواند دست خود را به یک تلفن همراه تبدیل کند، این دستکش ها مخصوص شما است. در انگشت کوچک این دستکش یک میکروفون و در انگشت شست آن یک بلندگو قرار دارد، بنابراین شما می توانید با نگه داشتن دست خود جلوی صورتتان به تماس هایتان پاسخ دهید. با این حال اگر در خیابان کسی شما را ببیند بیشتر مثل یک دیوانه به نظر می رسید تا یک جادوگر.

لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل

  1. hi-Bomb2:

اگر سامسونگ تولید Note 7 را متوقف نمی کرد، این دستگاه اسپیکر بلوتوثی کاملاً مناسبی برای آن می شد. شاید تعجب کنید که چرا ما بر این عقیده ایم که این اسپیکر نباید وجود داشته باشد. به نظر شما مامورانامنیتی فرودگاه راجب آن چه فکری می کنند، ما که خودمان را برای فهمیدنش به خطر نمی اندازیم!! جالب است بدانید که نسخه اول اسپیکر hi-Bomb اصلاً شبیه یک بمب نبوده است. به نظر می رسد که مشتریانش از این قضیه شکایت داشته اند، چون hi-Fun در نسخه دوم آن را دقیقاً شبیه یک بمب ساخته است!

لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل

  1. hi-Sleep:

ما در این مورد هیچ کاربرد معقولی در زندگی روزمره مان برای این وسیله نیافتیم. افراد بسیاری با گوش دادن به موسیقی یا آهنگ های بی صدا به خواب می روند. و آن ها معمولاً این موسیقی را با تلفن همراه یا اسپیکر بلوتوثی خود پخش می کنند. ظاهراً hi-Funn راه حل بهتری دارد – چرا موسیقی را درون پشتی خود پخش نکنیم؟ جالب اینجا است که این گجت هیچ قابلیت بی سیمی ندارد و شما باید از جک 3٫55 میلی متری این پشتی برای پخش موسیقی استفاده کنید. بنابراین شرکت hi-Funn برای این که محیط خواب بهتری را برای شما فراهم کند تصمیم گرفته تا سیم های سست و بلند گو های سفت به پشتی شما اضافه کند. عجب فکر بکری!

لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل

  1. Thumbies:

تا به حال به این فکر کرده اید که بازی های موبایل را با یک کنترلر فیزیکی بازی کنید؟ اگر جوابتان بله است پسگزینه های بسیار مناسبی در اختیار دارید، یا می توانید Thumbies را بخرید. Thumbies دکمه های فیزیکی ایاست که شما می توانید آن ها را روی اسمارتفون خود بچسبانید به طوری که دقیقاً مثل دکمه های بازی موردعلاقه تان شود. به طور قطع این کنترلر ها حس آشنایی به هنگام بازی کردن به شما می دهد، اما استفاده از آن هاهنوز هم ایده بدی است. اولاً، تمام کنترل های بازی های موبایل شفاف اند، به خاطر فضای کم صفحه نمایش و همچنین نیاز به دیدن پشت دکمه ها. دوما، برای این که این کنترلر ها در بازی کردن در جای خود بمانند نیاز به چسب بسیار قوی دارند. بنابراین Thumbies یا لیز می خورد و در جهت فشردن آن تکان می خورد، یا اثر چسبناک وحشتناکی بر روی صفحه نمایش شما خواهند گذاشت.

 

لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل

 

  1. Selfie Mic:

این مورد فروش بسیار بالایی در فروشگاه Amazon دارد. اساساً این دستگاه یک مونوپاد به همراه یک میکروفون در انتهای دسته آن است. یک هدفون با یک کابل بسیار کوتاه نیز به آن متصل است. در واقع این کابل آنقدر کوتاه است که اگر میکروفون را نزدیک صورت خود نگه ندارید هدفون خواهد افتاد. بنابراین، استفاده از این وسیله به عنوان یک مونوپاد را فراموش کنید، مگر اینکه بخواهید اسمارتفون خود را در طول دستتان نگه دارید یا یک سیم به همراه یک هدفون متصل به آن در زیر دستتان آویزان باشد. این دستگاه به همراه یک برنامه Karaoke مخصوص عرضه می شود.

لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل

 

  1. Blue Tipz:

قبول داریم که این مورد ممکن است گاهی اوقات بدرد بخور باشد. Blue Tipz یک دستگاه بلوتوثی است که هنگامی که به ماهیگیری در آب های یخ زده می روید به کارتان خواهد آمد. این دستگاه به تلفن همراهتان متصل شده و هنگامی که یک ماهی به قلاب افتاد به شما خبر می دهد. پس چرا این دستگاه را در این لیست قرارداده ایم؟ دستگاه های هشدار دهنده مخصوص بسیاری با همین قیمت وجود دارد که شما را مجبور به استفاده از یک تلفن هوشمند لمسی در دمای زیر صفر با ریسک سرما زدگی دستتان، سر خوردن روی یخ یا افتادن اسمارتفونتان در آب های بسیار سرد نمی کند.

 

لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل

تعدادی از لوازم جانبی نوستالژی موبایل + عکس

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از دیتا لینک/ی
وبگردی