نمناک اخبارورزشی لوزانو سرمربی تیم والیبال ایران و جایگزین کواچ شد
سرمربی والیبال ایران ، سرمربی تیم والیبال ایران
رائول لوزانو به عنوان سرمربی والیبال ایران انتخاب شد و خوآن سیچلو مربی آرژانتینی و اسبق ایران نیز به عنوان مربی با وی همکاری خواهد داشت.
تاریخ انتشار : 25 آبان 1394
بازدید : 7,546 نفر

لوزانو سرمربی والیبال ایران

در پی حضور و عملکرد نه چندان قابل قبول تیم ملی والیبال مردان کشورمان در رقابت های بین المللی سالجاری، فدراسیون والیبال بلافاصله پس از جام جهانی با برگزاری جلسات متعدد هم اندیشی با حضور مربیان، پیشکسوتان، کارشناسان رسانه، هیات رئیسه فدراسیون، مسئولین وزارت ورزش و سرمربی تیم ملی به بررسی شرایط کنونی تیم ملی از ابعاد مختلف پرداخت و متعاقبا ضمن برنامه ریزی جهت اصلاح برخی امور داخلی، مطالعه بر روی گزینه های هدایت تیم ملی را نیز آغاز کرد.

مربی جدید تیم ملی والیبال

لوزانو عهده دار مربیگری تیم ملی والیبال

به همین منظور، پس از بررسی سوابق و نتایج کاری کاندیداهای تصدی هدایت تیم ملی مکاتبات خود را با نامزدهای مورد نظر انجام داده و سپس با اعزام نمایندگانی به کشور لهستان با دو کاندیدای اصلی (رائول لوزانو – آندره آ آناستازی) مذاکره کرد.

در نهایت و پس از جمع بندی شرایط گزینه ها، فدراسیون والیبال تصمیم گرفت تا سکان هدایت تیم ملی ایران در رقابت های انتخابی المپیک را به سرمربی باتجربه آرژانتینی؛ یعنی رائول لوزانو بسپارد.

خوآن سیچلو مربی آرژانتینی و اسبق ایران نیز به عنوان مربی در تیم ملی کشورمان با رائول لوزانو همکاری خواهد داشت.

سرمربی والیبال ایران ، لوزانو سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران

لوزانو سرمربی تیم والیبال ایران و جایگزین کواچ شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 17
برگرفته از نسیم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف