نمناک اخبارجامعه جریمه خودرو با لوگوی ماریجوانا + عکس
لوگوی ماریجوانا ، جریمه رانندگی
رئیس پلیس راهور ناجا در مورد نصب عکس گیاه «ماری جوانا» که در برخی از خودروها دیده می شود و جریمه نقدی این خودروها توضیح داد.
تاریخ انتشار : 15 آبان 1395

برخورد پلیس راهور با لوگوی ماریجوانا روی خودروها

 رئیس پلیس راهور ناجا در مورد نصب عکس گیاه «ماری جوانا» در برخی از خودروها، گفت:نصب این گونه علائم خلاف قوانین آیین نامه راهنمایی و رانندگی است و پلیس بامتخلفان برخورد قانونی می کند. سردار تقی مهری با اشاره به تردد خودرهایی که اقدام به نصب برچسب گیاه ماری جوانا کرده و در سطح شهرها تردد می کنند گفت:افرادی که بخواهند از هر گونه برچسب و «لوگو» بر روی خودروی خود استفاده کنند باید طبق آیین نامه رفتار کنند چرا که تمام این موارد در آیین نامه تعریف شده است.

 
لوگوی ماریجوانا

جریمه نقدی نصب لوگوی ماریجوانا پشت خودرو

 

 وی ادامه داد:شرکت هایی که مجوز قانونی دارند، می توانند لوگوی شرکت خود را با همان ابعاد طراحی شده، در خودروها نصب کنند. برابر قانون و کد تخلفاتی 2069 نصب هر نوع علائم یا الصاق هر نوع نوشته، آگهی و تصاویر به بدنه خارجی وسایل نقلیه و قسمت درونی وسایل نقلیه عمومی مسافربری بدون داشتن مجوز لازم، جریمه دارد. سردار مهری اضافه کرد:بر این اساس افرادی که علائم فاقد مجوز را در خودروهای خود نصب کنند در کلان شهرها، مراکز استان ها، جاده های بین شهری و مناطق آزاد تجاری - صنعتی 300 هزار ریال، سایر شهرها و روستاها و راه های روستایی 200 هزار ریال جریمه می شوند.

جریمه خودرو با لوگوی ماریجوانا + عکس

جریمه خودرو با لوگوی ماریجوانا + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 12
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف