تازه های مطالب خواندنی از بخش سرگرمی سایت نمناک لک لک عاشقی که هر سال هزاران کیلومتر برای دیدن یارش سفر می کند را به شما عزیزان معرفی کرده است.

لک لک عاشقی که هر سال هزاران کیلومتر برای دیدن یارش سفر می کند

در حیات وحش به ویژه حیوانات هم نوع نسبت به یکدیگر عشق و محبت نشان می دهند. علاقه آنها نسبت به یکدیگر بی شائبه است.محبت و عشق نسبت به هم نوع در میان جانوران یک احساس طبیعی و غریزی است. آنها از بودن در کنار یکدیگر و ابراز محبت نسبت به هم لذت می برند.داستان عاشقانه و جذاب این لک لک ها، کلپتان و مالنا، همه مردم جهان را تحت تاثیر قرار داده است.

لک لک عاشق

داستان جالب لک لک عاشق

ماجرا از 20 سال پیش شروع شد، زمانی که مرد مهربانی این لک لک ماده را پیدا کرد که به شدت توسط شکارچیان آسیب دیده بود و تصمیم گرفت به او شانس زندگی دوباره بدهد. بنابراین مالنا را به خانه برد و از او نگهداری کرد.

لک لک عاشق

عکس های لک لک عاشق

روی پشت بام خانه این مرد بود که مالنا و کلپتان عاشق هم شدند و زندگی خود را آغاز کردند. به نظر می رسید رابطه آن ها محکوم به فنا است، چون مالنا نمی توانست پرواز و در پایان تابستان با جفتش مهاجرت کند.

با این وجود عشق آن ها همچنان ادامه یافت. کلپتون هر سال اواخر تابستان مالنا را ترک و به آفریقای جنوبی سفر می کند، اما دوباره در آغاز بهار نزد او برمی گردد.

 

لک لک عاشق

لک لک عاشق

لک لک عاشق

لک لک عاشق

در این مجموعه تعدادی از تصاویر و عکس های عاشقانه و ابراز احساسات زیبای حیوانات را در لحظه بوسه های عاشقانه برای شما به نمایش گذاشتیم که درادامه این تصاویر زیبا و تماشایی رو مشاهده می کنید.

حیوانات عاشق

عکس های کمتر دیده شده از بوسه عاشقانه حیوانات

حیوانات عاشق

بوسه عاشقانه حیوانات

حیوانات عاشق

عاشقانه روباه

حیوانات عاشق

ابراز محبت و علاقه گربه ها

حیوانات عاشق

 عاشقانه حیوانات عاشق

لک لک عاشق برای دیدن یارش هزاران کیلو متر سفر میکند!

سفر چند هزار کیلومتری لک لک عاشق برای دیدن یارش! : امتیاز : 5 تعداد رای : 6
این مطلب مفید بود ؟60
برگرفته از سرپوش - فراناز - تاپ ناپ - / ل
نظرات
وبگردی