نمناک بهداشت و سلامتپوست و مو لحظه وحشتناک لیزر موهای زائد + عکس
لیزر موهای زائد ، ليزر كردن موهاي زائد
لیزر موهای زائد و رفع دائمی موهای صورت و بدن با لیزر. کمی لنز دوربین را نزدیکتر می کشیم تا ببینیم در لحظه سوزاندن موهای زائد با لیزر چه اتفاقی می افتد.
بازدید : 16,752 نفر

عکس واقعی از لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد که این روزها بسیار باب شده است اساسا به روشی برای رفع دائم موهای اضافی شناخته شده است. فراگیر شدن استفاده از این روش نیاز داشتن آگاهی را در جامعه افزایش می دهد. موها بخشی از سطح بدن را تشکیل می دهند که همواره در حال رشد هستند و تا قبل از دوران میانسالی رشد آن ها چشمگیر است. راه های متفاوت و فراوانی برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود و اخیرا به جای استفاده از روش های موقت از روش های دائمی برای برطرف کردن موهای زائد استفاده می شود. 

اخیرا برای برداشتن موهای زائد صورت و بدن از دستگاه لیزر استفاده می شود و بسیار متداول شده است. به همین علت به منظور افزایش آگاهی نسبت به چگونگی فرآیند از بین بردن موهای زائد به کمک لیزر تصاویر و فیلم هایی با صحنه های آهسته از این کار منتشر شده است که بسیار جالب است.
 
لیزر موهای زائد

تصویر واقعی از لحظه لیزر موهای زائد

 این روش به کمک لیزری با طول موج حدود 1.064 نانومتر انجام می شود می شود که اشعه مادون قرمز است و با چشم غیر مسلح قابل رویت نیست. هنگامی که لیزر بر روی پوست قرار داده می شود، دمای موهای بدن به حدود 200 درجه فارنهایت می رسد که سبب می شود با سوزاندن فوکیکول ها، موهای زائد موجود در سطح بدن از بین روند. به همین علت دودی سفیدرنگ هنگام انجام این کار م مشاهده می شود.
 
گاهی اوقات هنگامی که این افزایش حرارت و دما بیشتر از حد حد متوسط باشد، علاوه بر از بین بردن موها سبب صدمه زدن و از بین رفتن سلول ها و مرگ آن ها می شود که برای سلامتی افراد بسیار مضر است. علاوه بر این گاهی استفاده از لیزر سبب سوزاندن پوست می شود به همین دلیل در انجام آن باید بیشتر دقت شود.

لحظه وحشتناک لیزر موهای زائد + عکس

لحظه وحشتناک لیزر موهای زائد + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 139
برگرفته از Medical Daily /ن
این مطلب مفید بود ؟ 116 23
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف