نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون 11 مورد از بهترین فیلم های خانوادگی 2016
بهترین فیلم 2016 ، زوتوپیا
اگر دنبال فیلم های خانوادگی درجه یک آمریکایی هستید بهترین فیلم های خانوادگی سال 2016 خلاصه میشود در این 11 مورد .
تاریخ انتشار : 1 دی 1395

بهترین فیلم های خانوادگی 2016

اگر بخواهیم بهترین فیلم 2016 ژانر خانوادگی را به شما معرفی کنیم بدون شک این 11 مورد جزو برترین فیلم های خانوادگی امسال هستند و تماشای آن ها حتما به شما پیشنهاد میشود. مثلا انیمیشن زوتوپیا , Zootopia شهر حیوانات نام انیمیشنی با ژانر کمدی، ماجراجویی میباشد که توسط کمپانی بزرگ والت دیزنی ساخته و در سال 2016 اکران شده است. کارگردانی این اثر توسط جرد بوش، بایرون هاوارد و ریچ مور انجام شده و با بازی جنیفر گودوین و جیسون بیتمن است. داستان انیمیشن Zootopia در رابطه با شهری به نام زوتاپیا Zootopia که حیوانات در آن ساکن هستند، وقتی روباه چرب زبان برای جرمی که مرتکب نشده، مقصر شناخته می شود، پلیس شهر (خرگوش) او را تحت پیگرد قرار می دهد. اما وقتی هر دوی آن ها هدف های یک توطئه می گردند، مجبور می شوند که با هم متحد شوند تا…

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از دیدن تصویر علی صادقی و یوسف تیموری روی دکه روزنامه فروشی ها خسته شده باشید و از کلماتی که فرزندتان از این فیلم های خانوادگی درجه جیم در مهمانی ها استفاده می کند، خجالت زده شوید. بعد از خسته شدن از فیلم های رده جیم ایرانی بهترین انتخاب فیلم های درجه الف آمریکایی است جایی که سینمای کودک نمرده است و تمام سینمای کودک آن در نام های مرضیه برومند، ایرج طهماسب، کلاه قرمزی و دم باریک خلاصه نمی شود.


آنجا خرگوش ها پلیس می شوند و مشکلات جامعه را حل می کنند و خوک ها خواننده می شوند و پانداهای چاق و تنبل کنگفو یاد می گیرند تا به جنگ آدم بدها بروند. با ما همراه باشید تا در ادامه 11 فیلم از بهترین فیلم های خانوادگی سال 2016 را به شما معرفی کنیم که می تواند کودکانتان را سرگرم کند، برای آنها آموزنده باشد و شما را هم بخنداند.

لیست بهترین فیلم های خانوادگی سال 2016


1 – زوتوپیا
 
بهترین فیلم 2016

بهترین فیلم 2016 , زوتوپیا


زوتوپیا شهری است پر از انواع حیوانات که در آنجا حیوانات درنده و وحشی در کنار حیوانات اهلی تشکیل جامعه داده اند و به خوبی و خوشی مشغول زندگی هستند این فیلم بر خلاف ظاهر شیرین و کمدی های جالب از این که اگر یک روز خرس های تنبل مسئول صدور خلافی شوند چه اتفاقی خواهد افتاد گرفته تا این که فیل ها بستنی فروش شوند، پیغامی بزرگ برای کودکان دارد و آن تحمل سختی ها و غلبه بر غرور است. بدون شک فیلم زوتوپیا گل سرسبد فیلم های خانوادگی است.


2 –در جستجوی دری

 
بهترین فیلم 2016

بهترین فیلم 2016 , در جستجوی دری


ماهی ای که حافظه خود را از دست داده به یک ماجرا جویی حماسی برای پیدا کردن پدر و مادرش می رود؛ او در این سفر از "نمو مارلین” و یک هشت پای حیله گر استفاده میکند. این سفر ماجراجویانه، دلگرم کننده و آموزنده است.


3 – موانا

 
بهترین فیلم 2016

بهترین فیلم 2016 , موانا


موانا اینگونه تربیت شده که هرگز از جزیره ایمن خود بیرون نرود؛ ولی وقتی خانه او در خطر است او میبایست به سفری آن طرف اقیانوس برود تا بتواند همه مردم جزیره را نجات بدهد. او باید فرشته ای نصفه و نیمه و بی میل را (با نقش آفرینی خارق العاده دوین جانسون) قانع کند تا او را در این سفر یاری دهد. فیلم موانا نیز مانند بیشتر فیلم های خانوادگی بسیار عالی، اثر شرکت والت دیزنی است.


4 – کوبو و دو ریسمان

 
بهترین فیلم 2016

بهترین فیلم 2016 , کوبو و دو ریسمان


یک پسر یک چشم با کمک یک میمون و یک سوسک اقدام به نجات روستای خود می کند؛ به ما اعتماد کنید این فیلم با تکنیک سه بعدی خیره کننده و با افکت های زیبای حرکت ایستا، ساخته شده است. این فیلم اثر استدیو (Laika) است که قبلا فیلم هایی مثل "کرولاین” و "پارا نورمن” را ساخته بوده است.


5 – اژدهای پیت

 
بهترین فیلم 2016

بهترین فیلم 2016 , اژدهای پیت


هیچ آوازی در این به روز رسانی دیزنی از یک فیلم کلاسیک دهه هفتاد، وجود ندارد؛ فقط بسیاری از صحنه های تکان دهنده و دردناک از زمانی که یک پسر یتیم، به شدت برای بازگشت به اژدهایی که او را بزرگ کرده تلاش می کند، دیده می شود و بی شک یکی از انتخاب های خوب برای بهترین فیلم های خانوداگی خواهد بود.


6 – ملکه کاتوه

 
بهترین فیلم 2016

بهترین فیلم 2016 , ملکه کاتوه


تعداد زیادی از فیلمهای «الهام گرفته شده» بر اساس یک داستان واقعی، وجود دارد؛ اما این یکی در مورد یک صدای تند و تیز شطرنج بازی نوجوان از یکی از محله های فقیر نشین روستایی در اوگاندا، شبیه مستندی است که شما را به قلب ماجرا می برد. با تشکر فراوان از ارزش و اجرای زیبا از لوپیتا نیونگو، دیوید اولیوو و بازیگر تازه وارد مدینه نالوانگا، این جواهر کمتر مورد توجه قرار گرفته نیاز به جایی در بالای صف فیلم های هم رده خود دارد.


7 – کتاب جنگل

 
بهترین فیلم 2016

بهترین فیلم 2016 , کتاب جنگل


اگر این فیلم را یک بار در منزل با خانواده نگاه کنید، بچه هایتان عاشق آن خواهند شد. جان فاریو، توانایی خود را در این به روز رسانی فیلم کلاسیک دهه 60 والت دیزنی با رئال جلوه های ویژه و تصاویر کامپیوتری جنگل و حیوانات رقم می زند. اگر تا به حال از کتاب جنگل یا پسر جنگل چیزی نشنیده اید، باید بدانید که این سری فیلم های خانوادگی در مورد نوزادی هستند که در جنگل رها می شود و توسط یک ببر آوازه خوان، یک گرگ نجیب، یک خرس تنبل و یک پلنگ شجاع، بزرگ می شود.


8 –جانوران فوق العاده و از کجا پیدا کردن آنها (Fantastic Beasts and Where to Find Them)

 
بهترین فیلم 2016

بهترین فیلم های خانوادگی 2016


در این داستان مشابه هری پاتر، هیچ پسری که به زندگی بازگردد و هیچ هاگوارتزی نیست؛ اما هنوز هم مقدار زیادی از درس های ارزشمند در مورد خوب و بد وجود دارد و البته بسیاری از جانوران فوق العاده نیز در این فیلم دیده می شود.


9 – آواز خواندن

 
بهترین فیلم 2016

بهترین فیلم 2016 , آواز خواندن


این فیلم مانند مسابقه «تکشو» خودمان است؛ اما با حیوانات قابل ستایش! چه چیزی را در مورد آن دوست نداشته باشیم؟ کدام لحظه اش بد بود؟ پیشنهاد می کنم این فیلم را خریداری کرده و هر ماه یک بار با خانواده خود به تماشای آن بنشینید.


10 – فیلم The BFG

 
بهترین فیلم 2016

لیست بهترین فیلم های خانوادگی 2016


سوفی عشق کتاب و غول تنهای بزرگ مهربان (صدا گذاری شده توسط مارک رایلنس) برای نجات انگلستان همدست می شوند تا این کشور را از دست یک غول واقعا بی تربیت نجات دهند. این فیلم علمی تخیلی را استیون اسپیلبرگ، بر اساس کتاب رولد دال، بسیار حرفه ای کارگردانی کرده است.


11 –پاندای کونگ فو کار 3

 

 
بهترین فیلم 2016

انیمیشن پاندای کونگ فو کار 3 جزو بهترین فیلم 2016


سری فیلم های پاندای کنگ فو کار همیشه در صدر فیلم های خانوادگی قرار داشته اند؛ اما از پاندای کونگ فو کار 3 چه خبر؟ در این قسمت پاندای کونگ فو کار، پو (جک بلک) باید برادران دست و پا چلفتی خود را برای مبارزه با یک تبهکار فوق العاده (J.K سیمونز) آموزش دهد؛ او در این داستان با چالش های آموزنده جدیدی رو به رو است.

11 مورد از بهترین فیلم های خانوادگی 2016

11 مورد از بهترین فیلم های خانوادگی 2016
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از وبسایت تکرا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف