لیس زدن پیشانی توسط مرد

مردی که با زبانش پیشانی خود را لیس می زند! + فیلم

کد مطلب : 734تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
35 ساله است اما به ظاهر پیرتر به نظر می رسد ؛ مردی که تنها 1 دندان دارد و با قدرت شگفت انگیزش می تواند زبان خود را در حد غیرقابل باوری بیرون بکشاند.

ویژگی های عجیب یک مردی که موجب وحشت بچه ها شده است

خداوند خالق همه ی موجودات هر کسی را به هر شکلی که بخواهد خلق می کند ؛ برخی انسانها با ویژگی ها و وضعیت ظاهری خاصی که دارند از دیگران متمایز می شوند در این بخش از سرگرمی نمناک در مورد مرد عجیبی خواهید خواند که باعث ترس بچه ها شده !

مردی عجیب با امید کسب رکورد بلندترین زبان دنیا در کتاب گینس

یک راننده اتوبوس مدرسه نپالی امیدوار است به خاطر توانایی غیرعادی او برای لیس زدن پیشانی اش در رکورد جهانی گینس ثبت شود. "بهادر" 35 ساله اهل نپال ادعا می کند که او بلند ترین زبان را در دنیا دارد و می تواند بینی خود را با لبش بپوشاند، در حالی که می تواند ابروهایش و حتی بخشی از پیشانی خود را لیس بزند.
آقای "بهادر کچوال" بعد از اینکه یکی از دوستانش ویدئویی از او منتشر کرد که پیشانی اش را لیس می زند به یک شهرت محلی رسید.با این حال، به او هشدار داده شده است که مهارت غیرعادی خود را در کار نشان ندهد، زیرا دانش آموزان می ترسند. بهادر می گوید :بچه ها هیچ وقت نمی خواهند به من نزدیک شوند. حتی بعضی ها شلوارشان را خیس می کردند. نوجوانان هوشیاری خود را وقتی به من نگاه می کردند از دست می دهند .اگر بخواهم در فیلم های ترسناک بازی کنم نیازی نیست مثل سایر بازیگران دیگران را بترسانم زیرا می توانم با چهره ام اینکار را انجام دهم.
 مردی که پیشانی خود را لیس می زند

 مردی که پیشانی خودش را لیس می زند 

او فقط یک دندان دارد و این چیزی است که باعث می شود او بتواند این کار را بکند - مهارت او عجیب است. با این حال، آقای بهادر اجازه نمی دهد مردم عقاید او را مورد انتقاد قرار دهند و افزود:" من فکر می کنم که خیلی شبیه این هستم." قبلا یک بار دیگر بینی او را با دهانش پوشانده بودم.
 
آقای بهادر اکنون امیدوار است که ترفند او را افراد مربوطه ببینند و در رکورد جهانی گینس ثبت کنند ؛ آمادگی جسمانی و آمادگی ذهنی او در سنین کم کشف شد تا بتواند پیشانی خود را لیس بزند.

ویدیو مردی که پیشانی خود را لیس می زند  

مردی که با زبانش پیشانی خود را لیس می زند! + فیلم

517
این مطلب مفید بود ؟170
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
1 نظر به ثبت رسیده است
فرزانه1397-09-13
یه لایک حسابی
01
وبگردی