نمناک فرهنگ و هنرچهره ها پاسخ لیلا اوتادی به حواشی چالش بدون آرایش
لیلا اوتادی ، چالش بدون آرایش
چندی پیش لیلا اوتادی با انتشار عکسی بدون آرایش از خودش بانوان را به چالش بدون آرایش دعوت کرد که این چالش با اظهار نظرهای زیادی روبرو شد.

پس از چالش سطل آب و یخ که مورد استقبال بسیار زیادی در ایران قرار گرفت، لیلا اوتادی در چالشی جدید و کمی عجیب بانوان را به چالش بدون آرایش بودن دعوت کرد.

چندی پیش لیلا اوتادی متن زیر را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده بود و بانوان را به چالش بدون آرایش بودن دعوت کرده بود.

چالش بدون ارایش لیلا اوتادی

این چالش با اظهارنظرهای متفاوت در فضای مجازی روبرو شد؛ از همین رو لیلا اوتادی دلایل خود برای راه اندازی این چالش را در یادداشتی منتشر کرد. متن یادداشت؛ عینا در زیر آورده می شود:
 
به نام خداوند بخشنده
چندی پیش در خبری خواندم؛ سرانه مطالعه ایرانیان پایین ترین ها در جهان است، ابتدا خیلی غمگین شدم اما بعد به فکر فرو رفتم، به این فکر کردم چه شده است که عده ای از ما به جای پرورش افکار به فکر پرورش ظاهر رسیده ایم تا آنجا که یک سوئدی که واردکننده لوازم آرایش به ایران بود عنوان کرد:"صادراتمان به ایران یک و نیم برابر دیگر کشورهاست." حقیقتا این آمارها دردناک است.
دردناک است که ظاهربین شده ایم و از الگوهای انسانی و ملی که در همه کشورها و جوامع رعایت و حمایت می شود فاصله گرفته ایم.
وقتی هر موضوعی داغ می شود همه بی آنکه به آن فکر کنیم آن را انجام میدهیم و وقتی از مد افتاد ناگهان فراموش می کنیم.
 
 لیلا اوتادی
 
همین چندوقت پیش بود که روی سر خود آب می ریختیم و دیگران را نیز به آن دعوت می کردیم اما حواسمان نبود که این چالش نه بخاطر خنده و آب بازی بلکه بخاطر کمک به کسانی بود که نیازمند کمک مان بوده اند، که اگر یادمان بود فراموش نمی کردیم باید احسان کرد به هرکس که می توانیم، بدون اینکه داد بزنیم و فریاد بکشیم.
مضرات لوازم آرایشی برای خانم ها آنقدر زیاد است که وادارمان کند که در هرجایی همیشه و هرروز آرایش نکنیم.
 این تمام حرفم بود درباره چالش آرایش؛ نه از همکارانم دعوت کردم و نه از شخص خاصی که بدون آرایش عکس بگیرد و نه خود را در این حد می دانم که به کسی نصیحت کنم آرایش بکند یا خیر!
اما خوب است که لااقل یک روز در هفته را آرایش نکنیم، لازم نیست عکس بی آرایش بگیریم و فریاد بزنیم مهم این است که بدانیم برای بالا رفتن فرهنگ یک کشور باید دانسته هایمان را زیاد کنیم و به آنچه یاد گرفتیم عمل کنیم.

لیلا اوتادی ، پاسخ لیلا اوتادی به حواشی چالش بدون آرایش

پاسخ لیلا اوتادی به حواشی چالش بدون آرایش
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 549
برگرفته از پارسینه - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 513 36
نظر کاربران
زهرا

زهرا

خانم اوتادی از ایده ات که مثل چهره بدون نقش ونگارت زیبایی خدادادی داری ممنون وسپاسگزارم کاش شما بازیگرای ایران باور میکردین که مردم شما را بخاطر نقشهای زیبا خودتان وفیلم زیبا میستایند نه چهره که نقش خداوند است دوستتون دارم ومنتظرم این چشم وهم چشمی بین زنان ایرانی که میدونم فقط برای نشون دادن زیبایی شون به همدیگه آرایش میکنن واین ننگ بالاترین مسلمان بالاترین میزان استفاده از لوازم آرایش از کشورم با ایده هایی به زیبایی ایده شما کم رنگ بشه اصلا بیایم یه روز روز بدون آرایش بدون سرب ، بدون مواد سمی،روز سادگی اعلام کنیم

پاسخ دادن 21 3
م

م

خانم اوتادی از حرف هایی که زدید خیلی خوشم آمد به نظر من شما خیلی خوب حرف زدید

پاسخ دادن 7 1
آريا

آريا

فقط آرايش نيس متاسفانه عمل هاي زيبايي هم در ايران دياد شده كه خود خانم اوتادي نيز از آن بي نصيب نيس بنظرم بايد چالش بدون آرايش و عمل زيبايي راه انداخت...

پاسخ دادن 5 2
مینا

مینا

چالش بدون عمل زیبایی مینوشتید بهتر بود خانم... خودتات عمل زیبایی انجام دادی آرایش دائم دارید حالا چالش بدون آرایش موقت پست می کنید

پاسخ دادن 3 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف