لیلا اوتادی

انتقاد و افشاگری لیلا اوتادی از فردوسی پور و فیگو

تاریخ انتشار : 15 آذر 1396کد مطلب : 60847زمان مطالعه : 2 دقیقه
لیلا اوتادی بازیگر جوان کشورمان در صفحه شخصی اش از عادل فردوسی پور و برنامه اش انتقاد کرد و همینطور هزینه حضور فیگو در برنامه نود را فاش کرد.

حمله لیلا اوتادی به عادل فردوسی پور و برنامه اش

می گویند فیگو برای حضور در تهران و برنامه عادل فردوسی پور 500 میلیون تومان گرفته است. همین سوژه ای شد برای لیلا اوتادی تا در صفحه شخصی اش دست به انتقاد بزند. البته بعید است بودجه حضور فیگو در تهران را دولت پرداخته باشد و بی شک تهیه کننده برنامه 90 از طریق اسپانسرها دست به این کار زده است. در عین حال رسیدگی به زلزله زدگان یک وظیفه قانونی است.

پس از ارائه توضیحات عادل فردوسی پور در مورد نحوه حضور فیگو در ایران، بار دیگر شاهد حمله لیلا اوتادی به این برنامه و تاکید بر صحبت های قبلی خود در اینستاگرامش بودیم.

لیلا اوتادی

انتقاد شدید لیلا اوتادی از فردوسی پور

سلام دوستان عزیز چندروزیه درفضای مجازی به اقتضای حاشیه پردازی اش این متنهارو می بینم والبته اهمیت نمیدادم تا جوابیه ای در برنامه بیان شد که البته انتظار داشتم باهوش وذکاوتی که ازمجری برنامه سراغ دارم اصل صحبت من رو درک میکردند،ولی چون حاصل نشد لازمه ذکر کنم.

١)یک اتفاق خجسته حضور نه ٤ساعت حتی ٢٤ساعته یه ستاره فوتبال (قبل)تیم پرتغال در تلوزیون ملی مانیست،اتفاق خجسته اون موقعیه که آقای گل ما یالژیونرهای ما نه به تلوزیون پرتغال حتی به تلوزیون ممالک همسایه برن و ١٠٠هزار یورو پول بگیرند وکلی عزت واحترام….

٢)اتفاق خجسته وقتیست که در این وضعیت به واقع خراب اقتصادی کشور ما که همه مردم وبانکها وغیره بدلیل تحریم وقیمت دلار ونوسان بازار وغیره دچار بحرانند یک شرکت که چندسالی بیشترازفعالیتش نمیگذره چطور چنین هزینه ای میکنه اصلا چرا باید این هزینه ها وقتی میشه در چرخه اقتصاد مملکت خودمون باشه باید تبدیل به یورو بشه وخارج بشه؟؟؟؟

٣)الان باحضور ایشون چه اتفاق خجسته ای رخ داده ؟یا اصلا رخ داده یا توهمی بیش نیست؟؟؟؟

لیلا اوتادی

افشاگری لیلا اوتادی از هزینه حضور فیگو در برنامه نود

پی نوشت :مبلغ دقیقا ١٠٠هزار یورو باضافه تقبل هزینه سفر بسیارلاکچری ایشون همراه با سگشون بوده که برای نگهداری سگشون درساعات برنامه بیش از ١٠٠٠یورو هزینه پرداخت میشده.

درانتها من نه علاقه ای به دیدن وتعقیب چنین برنامه هایی دارم ودرکمال احترام جذابیتی هم برام نداره ،منظور نظر انتقاد ازفرهنگ بیگانه پرستی وفداکردنِ خودمان بود که ظاهرا درکش برای دوستان سخت بوده. در پناه خدا.

انتقاد و افشاگری لیلا اوتادی از فردوسی پور و فیگو

3.942
این مطلب مفید بود ؟339
برگرفته از فردا - خبر ورزشی -/ح
نظرات
وبگردی