لیلا بلوکات و حامد حدادی
در مراسم افطاری لیلا بلوکات که برای معلولان برگزار کرده بود،تصاویری از او با هنرمندان و میهمانان منتشر شد که یکی از این عکسها اختلاف قد دیدنی او را با حامد حدادی نشان می دهد.

لیلا بلوکات که دوشنبه شب با حضور هنرمندان مشهور ضیافت افطاری برای معلولان برگزار کرده بود عکسهایی در این مراسم با هنرمندان و ورزشکاران حاضر در این مراسم گرفت که یکی از این تصاویر سوژه ای در رسانه ها شد و آن هم اختلاف قد فاحش او با بسکتبالیست معروف حامد حدادی بود.

لیلا بلوکات و حامد حدادی

ضیافت افطاری خیریه لیلا بلوکات دوشنبه شب، همزمان با دوازدهمین شب ماه مبارک رمضان در سالن همایش های رایزن با حضور تعدادی از هنرمندان و ورزشکاران و افراد خیر برای کودکان معلول، بیمارهای سرطانی و کودکان بی سرپرست برگزار شد. این برنامه برای بیش از 400 کودک و نوجوان معلول به همراه مربی ها برگزار شد.

لیلا بلوکات یک والیبالیست و سوارکار حرفه ای است که پس از 3 سال کار تئاتر در سال 87 با سریالی به کارگردانی سیروس مقدم وارد کار تلویزیون و سینما شد.

از کارهای لیلا بلوکات می توان به نقش نفرتیتی در سریال یوسف پیامبر اشاره کرد. پس از حضور موفق در سریال یوسف پیامبر و بازی در نقش همسر اخلاتون بیشتر دیده شد و دارای شهرت خاصی گردید.پنج ستاره،آینه شمعدون،زمان برای عاشقی نیز از جمله فیلم هایی است که لیلا بلوکات در آن ها نقش آفرینی کرده است.

اختلاف قد لیلا بلوکات و حامد حدادی + عکس

4.453
این مطلب مفید بود ؟476
برگرفته از پرشین وی - / ل
برچسب :
وبگردی