نمناک دنیای مدگوناگون خوش تیپی به سبک لیلا بلوکات
لیلا بلوکات ، بازیگران زن خوش تیپ ایرانی
لیلا بلوکات در بین بازیگران خوش پوش ایرانی، سبک خاصی برای انتخاب لباس خود دارد. سبکی که تلفیقی از تکنیک های ساده و تغییرات تاثیر گذار است.
بازدید : 8,677 نفر

انتخاب لباس به سبک لیلا بلوکات خوش تیپ

بازیگری همچون لیلا بلوکات را اکثرا با لباس ها و تیپهای شیک دیده اید. پوشش و انتخاب لباس او همراه با رعایت نکاتی است که هر خانم خوش لباسی آن را رعایت می کند. لیلا بلوکات را از بازی در فیلم هایی چون «آقا یوسف»، «اخراجی ها» و«حضرت یوسف» می شناسید ولی برای کسانی که این سال ها با بیماری های سختی چون ام اس درگیر بودند، لیلا بلوکات یک فرشته مهربان است که حمایت این بیماران را به فعالیت های هنری اش اضافه کرده و به همین دلیل از سوی انجمن حمایت از بیماران ام اس به عنوان سفیر سلامت جهانی ام اس منصوب شد. این بهانه ای شد تا نگاهی به دیگر انتخاب های لیلا بیندازیم و ببینیم در کنار قلب مهربان و عواطف انسان دوستانه اش چقدر الفبای خوش پوشی را بلد است.

تکنیک ساده

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات - انتخاب لباس به سبک لیلا بلوکات

لیلا بلوکات در گروه کسانی قرار می گیرد که صورت مستطیلی کشیده دارد. این افراد باید با تکنیک های مختلف صورت شان را به فرم بیضی که شکل کامل صورت به شمار می آید، نزدیک کنند. روش لیلا برای این کار استفاده از کلاه و سربند های مختلف است. با این تکنیک ساده اما کاربردی بخشی از ارتفاع پیشانی پوشانده و از کشیدگی صورت کم می شود. اگر شما هم صورت کشیده استخوانی با بینی قلمی دارید، توصیه این بازیگر جوان را جدی بگیرید و بیشتر از انواع کلاه ها و سربندها استفاده کنید؛ البته این هماهنگی باید با سبک لباس انتخابی شما باشد. در ترکیب شال با کلاه، هیچ وقت شال را محکم دور گردن خود نبندید و مانند شیوه لیلا در عکس از مدل آزاد استفاده کنید چون چهره بیش از اندازه گرفته می شود.

 ورزشکار هنرمند

لیلا علاوه بر توانایی های هنری اش، یک ورزشکار حرفه ای است. او عضو تیم والیبال هنرمندان است و ورزش هایی مثل سوارکاری و اسکی را دنبال می کند؛ به همین دلیل بازیگر فعال کشورمان، اندامی متناسب دارد که دست او را در انتخاب لباس باز می گذارد.

لیلا بلوکات لازم نیست به لباس هایی فکر کند که او را بلندتر و لاغرتر نشان دهد یا چاقی موضعی او را بپوشاند؛ البته تجربه نشان می دهد لیلا به لباس های کمر باریک و برش دار علاقه بیشتری دارد و در انتخاب هایش سراغ مانتوهای گشاد با برش آزاد نمی رود. این انتخاب ها برای کسی که اندام متناسبی دارد، هوشمندانه است؛ به دلیل همین انتخاب ها، لیلا در میان همکارانش به عنوان شخصیتی با وقار و با اصول شناخته می شود.

اشتباه کوچک تر

لیلا 34 ساله، در موقعیت های مختلف با لباس های اسپرت، رسمی و حتی ورزشی دیده می شود ولی این اصل را به خوبی بلد است که باید با توجه به شرایط سبک لباس پوشیدن را عوض کند. به همین دلیل در برنامه های رسمی بیشتر با مانتوهای کتی و روسری یا شال هایی که سعی می کند به شیوه متفاوتی ببندد، دیده می شود. حلقه کردن روسری دور گردن یا گره کردن شال در یک طرف صورت، انتخاب های محبوب لیلا در مراسم مختلف هستند که به رسمی تر شدن ست او هم کمک می کنند اما آیا با فرم چهره او هماهنگی دارند؟

باید گفت نه؛ چون این شیوه بستن شال یا روسری موجب می شود کشیدگی صورت لیلا بلوکات بیشتر به چشم بیاید و حتی مهربانی های چشم و چهره اش را بپوشاند. او اگر به جای شال های به هم پیچیده از شال ساده استفاده کند، همان لیلای مهربان و دلسوز بیماران به چشم می آید. برای لیلا و سایر خانم هایی که صورت کشیده دارند، توصیه می کنیم سراغ شال های آهار دار یا چروک بروند. این مدل شال ها چون لخت نیستند و روی سر نمی خوابند، به جای تشدید خطوط کشیده دو طرف صورت آن را محوتر نشان می دهند. این افراد باید از مدل پیچاندن شال دور گردن هم خودداری و به انداختن یک طرف شال روی شانه اکتفا کنند. 

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات - سبک لباس پوشیدن و قانون خوش پوشی به سبک لیلا بلوکات

تغییر خوشایند

در یکی، دو سال اخیر لیلا بلوکات مدل ابروهایش راعوض کرده؛ او حالا به جای ابروهای هشتی شکسته، ابروهایی پهن و صاف دارد که هماهنگی بیشتری با فرم صورت او دارد. این تغییر باعث شده لیلا چند سالی جوا ن تر به نظر برسد؛ مثل اغلب دختر خانم های جوانی که این اشتباه را می کنند، ابروهای هشتی نازک باعث بالا رفتن سن می شود و در مقابل ابروهای پهن می تواند شما را جوان تر نشان دهد.

پیشنهاد ویژه

بهترین سبک لباس پوشیدن برای لیلا بلوکات و افرادی شبیه او لباس های ساده و کلاسیک با آرایش بسیار ملایم است. این افراد زیبایی طبیعی دارند که بهتر است با انتخاب ست لباس های شلوغ، ترکیب ناموزون رنگ ها وآرایش های چند لایه آن را خراب نکنند. این بازیگر جوان اگر سراغ انتخاب های کلاسیک مثل مانتو کتی، شلوار راسته، یک شال نخی بلند با کفش آکسفورد چرمی برود، می تواند یکی از خوش پوش ترین و خوش استایل ترین ستاره های سینمای کشور باشد. انتخاب های ساده و ظریف به لیلا کمک می کند خطوط شکسته چهره اش را نرم تر نشان دهد و در نتیجه مهربان تر و صمیمی تر به نظربرسد.

خوش تیپی به سبک لیلا بلوکات

خوش تیپی به سبک لیلا بلوکات
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 31
برگرفته از ستاره ها /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف