نمناک فرهنگ و هنرچهره ها لیلا زارع پلیس فرمول 13 می شود
لیلا زارع ، فرمول 13
لیلا زارع این بار با ایفای نقشی متفاوت از همیشه مشغول بازی در فرمول 13 آقای ناصر رفایی است که چزئیات بیشتر را در این بخش از نمناک خواهید خواند.
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1393

لیلا زارع این روزها مشغول بازی در فرمول 13 آقای رفایی است که یک ژانر کودکانه است که او از بازی در این ژانر ابراز خوشحالی کرد و همکاری با آقای رفایی را لذت بخش و واقعا خوب دانست.

لیلا زارع گفت:کار در ژانر کودکان را دوست دارم و این سومین کارم در زمینه کودک پس از کارهای باغ آلوچه به کارگردانی بهروز شعیبی و گنجشکک اشی مشی به کارگردانی غلامرضا رمضانی محسوب می شود.

زارع  همکاری با آقای رفایی واقعا خوب و لذت بخش دانست و معتقد است که آنچه که بازیگر از یک کارگردان خوب و کاربلد انتظار دارد در ایشان می توان دید. زارع ادامه داد:در زمینه بازیگری نیز ایشان درایت و درک بسیار بالایی دارند.
 
او در مورد موضوع این داستان گفت:بر عکس آنچه ممکن است با خواندن خلاصه داستان این فیلم در ذهن متبادر شود فرمول 13 اثری فانتزی یا علمی تخیلی نیست. البته کار کودک همیشه ایجاب می کند فضای فیلم ها تا حدی با کارهای بزرگسالان متفاوت باشد و این فیلم هم همینطور است.
 
لیلا زارع
 
ضمنا او در مورد ژانر گفت:من معتقدم در تمامی ژانرها باید کار بازیگری رئال باشد و خوشبختانه آقای رفایی نیز همین عقیده را دارند و نوع بازی ای که ایشان از بازیگران این فیلم خواستند بازی های کاملا رئال است.
 
زارع درباره روند تولید این فیلم گفت:فیلمبرداری فرمول 13 تا اخر شهریور ادامه خواهد داشت و امیدواریم فیلم به جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان برسد.
زارع درباره همکاری با دانیال عبادی گفت:اقای عبادی بازیگر نقش مقابلم در این فیلم هستند و همکاری با ایشان هم خیلی خوب است. از نظر اخلاقی انسانی دوست داشتنی هستند و از نظر بازی نیز حرفه ای عمل می کنند.

لیلا زارع پلیس فرمول 13 می شود

لیلا زارع پلیس فرمول 13 می شود
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از جام جم نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف