نمناک سرگرمیاتومبیل تولید لیموزین پروژه بعدی بوگاتی + تصاویر
لیموزین بوگاتی ، روگاتی
بلومبرگ از پروژه ی بعدی بوگاتی توسط مدیر کمپانی یعنی آقای ولفگانگ دورهایمر خبر داد که گفته این ایده یکی از گزینه هایی است که ما باید دوباره به آن به عنوان پروژه ی بعدی ممکن نگاهی بیندازیم.

لیموزین بوگاتی

بوگاتی یکی از کمپانی های خودروسازی فرانسوی با عملکرد بالا است که در سال 1909 توسط یک صنعت گر نابغه ایتالیایی به نام اتوره بوگاتی به منظور تولید خودروهای سفارشی تاسیس شد،این شرکت به تازگی ایده ای جدید در تولیدات خود عنوان کرده است که آن هم ساخت لیموزین بوگاتی در آینده ای نزدیک می باشد.

برند لوکس گروه فولکس واگن یعنی بوگاتی ممکن است که مدل های تولیدی خود را با معرفی لیموزینی 4 در گسترش دهد، حتی اگر در این زمان چیزی رسمی وجود نداشته باشد.

لیموزین بوگاتی


بلومبرگ خبر داده که پروژه ی بعدی بوگاتی توسط مدیر کمپانی یعنی آقای ولفگانگ دورهایمر و در زمان مصاحبه ای در موتور شو ژنو ذکرشده است:

من نمی توانم ایده ی یک لیموزین 4 در را از سرم بیرون کنم. این ایده یکی از گزینه هایی است که ما باید دوباره به آن به عنوان پروژه ی بعدی ممکن نگاهی بیندازیم.

خواه این آرزوی دورهایمر در گمان هرکسی درست باشد، اما این اولین باری نخواهد بود که بوگاتی تلاش می کند تا سدانی 4 در را گسترش دهد، چنانکه کانسپت گالیبیر قبل از این در سال 2009 ارائه شده بود. درحالی که این خودرو هیچ گاه روی خط تولید را به خود ندید، اما داده ها استفاده از یک پیشرانه ی 8 لیتری 16 سیلندری را نشان می دادند که از ویرون به ارث رسیده بود و برچسب قیمتش حدود 2.5 میلیون دلار بود.

لیموزین بوگاتی


بوگاتی تاریخی جذاب از تولید خودروهای خانوادگی دارد، مثل تولید به شدت محدود خودروی "رویال” بین سال های 1927 تا 1933. ایده ی خودروی خانوادگی بوگاتی کاملاً متقاعدکننده است، زیرا پتانسیل لازم برای از بین بردن بزرگ ترین انتقاد برخی ها درباره ی خودروهای حال حاضر بوگاتی را دارد:هیچ کسی هرگز آن ها را واقعاً نمی راند.

لیموزین بوگاتی


یک خودروی خانوادگی خیلی متفاوت تر از سرعت بالای 400 کیلومتر بر ساعت است. خودروی خانوادگی باید واقعاً استفاده شود، حال فرقی نمی کند که خانواده های پولدار دوست داشته باشند به کجا بروند. این بدین معنی است که بی شک مهندسی عالی و دقیق و طراحی دل فریب باید در خدمت هدفی واقعی باشند و بوگاتی می تواند دنبال تولید خودرویی باشد که از این مزیت ها برخورد باشد.

لیموزین بوگاتی


امیدواریم که آن ها این کار را بکنند. ما واقعاً اهمیتی نمی دهیم که اگر مبلغ بسیار زیادی باید پرداخت شود زیرا فکر می کنیم که نوآوری هایی که آن ها ممکن است با خودرویی مثل این به وجود آورند بیشتر از زمانی خواهد بود که آن ها خودرویی بسازند که تنها دو صندلی داشته باشد و فقط سریع برود و برای پیست باشد اما هیچ کسی حتی با آن به پیست نزدیک هم نشود.

لیموزین بوگاتی

لیموزین بوگاتی


بوگاتی همچنین ممکن است با یک خودروی دیگر هم قدم به عصر جدیدی بگذارد و آن یک خودروی الکتریکی است. اما وقتی درباره ی رقیبی برای شاسی بلند رولزرویس کالینن یا لامبورگینی اوروس پرسیده شد، پاسخ دورهایمر "نه” بود.

تولید لیموزین پروژه بعدی بوگاتی + تصاویر

تولید لیموزین پروژه بعدی بوگاتی + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف