نمناک تکنولوژیاختراعات ساخت لیوان چای ساز توسط مخترع ایرانی
لیوان چای ساز ، لیوان چای ساز یکبار مصرف
لیوان چای ساز یکبار مصرف دوجداره است که علاوه بر نسوزاندن دست دارای سامانه چای ساز در کف آن است.

لیوان چای ساز اختراع شد

یک مخترع ایرانی موفق به ساخت لیوان های یکبار مصرفی شد که دوجداره است که علاوه بر نسوزاندن دست دارای سامانه چای ساز در کف آن است. در حال حاضر برای دم آوری و مصرف چای و انواع دمنوش به صورت فوری از بسته بندی های رایج چای کیسه ای استفاده می شود که با توجه به نوع مصرف فرایند دم آوری و تنظیم رنگ دلخواه چای و دمنوش به خوبی صورت نمی گیرد.

از این رو یک مخترع ایرانی موفق به ساخت لیوان چای ساز یکبار مصرف شد تا این مشکلات برای فردی که از لیوان های یکبار مصرف برای نوشیدن چای یا دمنوش استفاده می کند ایجاد نشود.

لیوان چای ساز یکبار مصرف دوجداره است که علاوه بر نسوزاندن دست دارای سامانه چای ساز در کف آن است. در حقیقت این محصول قابلیت بسته بندی انواع چای ها و دمنوش های گیاهی را دارد.

 

 لیوان چای ساز

اختراع لیوان چای ساز یک بار مصرف

 

نحوه استفاده از لیوان چای ساز

نحوه مصرف این لیوان های چای ساز بدین گونه است که آب جوش را درون لیوان می ریزیم و بعد از 3 دقیقه زیر لیوان را فشار می دهیم تا چای دم کشیده وارد لیوان شود.
این لیوان قابلیت تنظیم رنگ و غلظت چای را به مصرف کننده می دهد. همچنین این محصول امکان چاپ تبلیغاتی با تیراژ بسیار محدود را نیز دارد. با استفاده از این محصول می توان دوبار چای یا دمنوش دم کشیده نوشید.
این طرح توسط پرهام اصلانی صومعه ثبت اختراع شده است.

ساخت لیوان چای ساز توسط مخترع ایرانی

ساخت لیوان چای ساز توسط مخترع ایرانی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از مهر/ی
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف