نمناک ورزشفوتبال لیونل مسی فقط 18 دقیقه با مرگ فاصله داشت!
لیونل مسی ، باشگاه بارسلونا
لیونل مسی و بازیکنان آرژانتین با هواپیمایی مشابه هواپیمای سقوط کرده برزیلی پرواز کردند و شانس بزرگی آوردند به سرنوشت آن ها دچار نشدند.
تاریخ انتشار : 18 آذر 1395

لیونل مسی از مرگ نجات پیدا کرد

در حالی که چند روز از سقوط هواپیمای حامل تیم فوتبال باشگاهی برزیل می گذرد تیم فوتبال آرژانتین با مشابه همان هواپیما پرواز کردند و لیونل مسی این الماس گران بهای باشگاه بارسلونا تنها 18 دقیقه با مرگ فاصله داشت.

بر اساس گزارش سایت برزیلی Folha de Sao Paulo در حالی تیم فوتبال آرژانتین دو هفته پیش با یک هواپیمای مشابه هواپیمای سقوط کرده برزیلی پرواز کرد که ممکن بود به سرنوشت آنها دچار شود. این هواپیما که حامل مسی و بازیکنان آرژانتین بود از برزیل به بوینوس آیرس پایتخت آرژانتین پرواز می کرد. آنها در راه بازگشت به آرژانتین بعد از انجام بازی با برزیل در مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 بودند.

لیونل مسی

پرواز خطرناک لیونل مسی


بنا بر اعای این سایت، این هواپیما در حالی این مسیر را حدود 4 ساعت و 4 دقیقه پیمود که تنها با سوخت کامل می توانست 4 ساعت و 22 دقیقه پرواز کند. به عبارت دیگر تنها 18 دقیقه تا پایان سوخت کامل این هواپیما زمان باقی بود. مسئولان آرژانتینی به افزایش 45 دقیقه ای زمان این پرواز و توان هواپیما اعتراض کردند.
گفتنی است؛ گزارش های اولیه در خصوص علت سقوط هواپیمای برزیلی حاکی از آن بود که این هواپیما حدود 20 دقیقه بیشتر از توان خود پرواز کرده است. بر اثر این حادثه 71 مسافر از جمله 19 تن از بازیکنان یک تیم فوتبال باشگاهی برزیل کشته شدند.

لیونل مسی فقط 18 دقیقه با مرگ فاصله داشت!

لیونل مسی فقط 18 دقیقه با مرگ فاصله داشت!
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف