نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون کار جالب لیونل مسی با همسایه پر سر و صدایش!
لیونل مسی ، فوتبالیست فوق حرفه ای
لیونل مسی هم مانند خیلی از آدم های معمولی دیگر گرفتار همسایه پر سر و صدا شده بود و برای حل این مشکل خانه همسایه اش را خرید.
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1395

لیونل مسی و همسایه پر سر و صدایش

لیونل مسی فوتبالیست فوق حرفه ای اهل کشور آرژانتین و عضو بارسلونای اسپانیا و تیم ملی آرژانتین است که در پست های مهاجم و بال بازی می کند. از او به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال یاد می کنند. او اکنون کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین است.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که همسایه پر سر و صدایی داشته باشید اما فکر می کنید این مسئله برای افراد مشهور پیش نمی آید؟ جالب است بدانید مسی فوتبالیست مشهور هم این مشکل را داشته است و برای حل آن مجبور به خریداری خانه همسایه شده است.

ایوان راکیتیچ مدعی شد لیونل مسی اخیراً با همسایه پر سر و صدایش مشکلاتی داشته و برای حل این مشکل، خانه همسایه اش را خریده است! 

لیونل مسی

مسی خانه همسایه اش را خرید

هافبک تیم فوتبال بارسلونا در این خصوص اظهار داشت:وقتی مسی خانه اش در «کاستیدفلز» را خرید، همسایه اش کمی پر سر و صدا بود و به همین دلیل مسی تصمیم گرفت خانه این همسایه را بخرد تا به تنهایی زندگی کند. خوشبختانه من هرگز از این مشکلات نداشته ام!

کار جالب لیونل مسی با همسایه پر سر و صدایش!

کار جالب لیونل مسی با همسایه پر سر و صدایش!
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از خبرگزاری میزان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف