نمناک ورزشفوتبال اعتراض عمه لیونل مسی به مراسم عروسی او
لیونل مسی ، مراسم عروسی لیونل مسی
عمه لیونل مسی از این که به مراسم عروسی مسی دعوت نشده ناراحت است اما ناراحتی عمیق او علت دیگری هم دارد.

عمه لیونل مسی به مراسم ازدواج او اعتراض کرد

سوزانا مسی خواهر خورخه مسی به مراسم عروسی لیونل دعوت نشد و البته گویا این بی توجهی چندان هم ناخواسته نبوده و مسی از قبل و طبق مشورت با پدرش، او را دعوت نکرده است. میهمانان ویژه و بسیار زیادی به مراسم باشکوه و پر هزینه مسی و آنتونیا دعوت شده بودند و عمه مسی وقتی جایگاه خود را با برخی دلالان فوتبال یا خبرنگاران آسیایی مقایسه می کند شاید حق داشته باشد از این که به مراسم او دعوت نشده دلخور بوده و گلایه داشته باشد.

عمه مسی از این که به مراسم دعوت نشده ناراحت است اما ناراحتی عمیق او علت دیگری هم دارد و معتقد است مردم آرژانتین به خصوص مسیحیان این کشور به سبک اروپای غربی ازدواج نمی کنند و این که دو جوان پس از 10 سال زندگی در کنار هم و بچه دار شدن، به یاد ازدواج بیفتند، چندان در فرهنگ مردم مسیحی آرژانتین قابل قبول و جا افتاده نیست.

او در مصاحبه با یکی از شبکه های تلویزیونی آرژانتین گفته است:مسی زیادی اروپایی شده، فرهنگش، نوع حرف زدنش، جرم های مالی و فرارهای مالیاتی و ثروت زیادش دیگر او را از آرژانتین جدا کرده است.

 

لیونل مسی

اعتراض سوزانا مسی به عروسی برادرزاده اش

 سوزانا درباره عروس خانواده مسی نیز گفته است:این دختر را در مجلات مد و لباس دیده ام، هرگز از نزدیک او را ندیده ام، برای ما در فرهنگ آرژانتین مهم است که دختر در یک خانواده شناخته شده تربیت شده باشد، نه این که مثل این عروس جوان از روی جلد مجلات انتخاب شده باشد.

سوزانا در بخشی از سخنان خود به آنتونیا اشاره کرده و می گوید:دختری که بچه دار شده پس از 10 سال زندگی مشترک، حکم طلای درخشانی را ندارد که بر قیمتش اضافه شده باشد، بهتر بود این دو زودتر از اینها ازدواج می کردند.سوزانا مسی خواهر خورخه مسی به مراسم عروسی لیونل دعوت نشد و البته گویا این بی توجهی چندان هم ناخواسته نبوده و مسی از قبل و طبق مشورت با پدرش، او را دعوت نکرده است.

اعتراض عمه لیونل مسی به مراسم عروسی او

اعتراض عمه لیونل مسی به مراسم عروسی او
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
برگرفته از شریان نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف