لیونل مسی و نیمار

سلفی دردسرساز لیونل مسی و نیمار + عکس

تاریخ انتشار : 22 فروردین 1397کد مطلب : 66828زمان مطالعه : 1 دقیقه
نیمار ستار برزیلی با انتشار عکسی از خودش و لیونل مسی حاشیه هایی را بین هواداران تیم بارسلونا به وجود آورده است.

واقعیت عکس لیونل مسی و نیمار 

 نیمار با انتشار یک عکس بحث برانگیز خیلی از هواداران بارسلونا را هیجان زده کرد اما ماجرا چیز دیگری است. نیمار، ستاره برزیلی و گذشته بارسلونا با انتشار عکسی از خودش و لیونل مسی مدعی شد اتفاقات جدیدی در راه است. از زمان انتشار این تصویر، اخبار و شایعات بسیاری در خصوص آینده این ستاره برزیلی شنیده شده است.
برخی معتقدند این تصویر به منزله رابطه خوب نیمار و مسی و پادرمیانی شماره 10 بارسلونا برای بازگشت ستاره برزیلی به نوکمپ است و حتی شایعاتی در خصوص احتمال همبازی شدن مسی و نیمار در تیم دیگری به جز بارسا نیز منتشر شده است.
 
لیونل مسی

واقعیت عکس لیونل مسی و نیمار

اما در حقیقت سورپرایز نیمار و مسی ربطی به مستطیل سبز نخواهد داشت و در حوزه فعالیت های تبلیغاتی این 2 ستاره خواهد بود. اسپورت مدعی شد قرار است نیمار و لیونل مسی در یک فیلم تبلیغاتی مرتبط به کمپانی مسترکارت با یکدیگر شرکت کنند و این فیلم به زودی منتشر خواهد شد و اشاره ستاره برزیلی به اتفاقات خوب، در حقیقت انتشار این فیلم تبلیغاتی است.
این تصویر مربوط به حالا نیست و همانطور که از البسه آن ها پیداست، در مراسم ازدواج لئو مسی در روساریو در تابستان سال قبل گرفته شده و برخلاف انتظارات، قرار نیست لیونل مسی و نیمار همبازی شوند.

سلفی دردسرساز لیونل مسی و نیمار + عکس

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
برگرفته از آخرین خبر/ ح.ب
نظرات
وبگردی