لیونل مسی
لیونل مسی ستاره آرژانتینی آبی واناری های کاتالونیا به قطعی شدن جدایی هم تیمی اسپانیایی اش از بارسلونا واکنش نشان داد.

پیام اینستاگرامی لیونل مسی برای قدردانی از هم تیمی اسپانیایی اش

لیونل مسی ساعاتی پس از نشست خبری آندرس اینیستا برای اعلام تصمیمش مبنی بر ترک بارسلونا در پایان فصل جاری، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام پیامی نوشت و از هم تیمی اسپانیایی اش قدردانی و تمجید کرد.

مسی که همچون لوئیس سوارس، برخلاف دیگر اعضای باشگاه بارسلونا در نشست خبری اینیستا حضور نداشت (دلیل عدم حضور آنها را اینجا بخوانید) در صفحه اینستاگرامش چند عکس از افتخاراتی که در کنار اینیستا کسب کرد گذاشت و برای کاپیتان 33 ساله آبی واناری ها نوشت:آندرس، از تو بابت تمام این سال های فوتبالی تشکر می کنم. لذت بردن از این ورزش در کنار تو و گذراندن این همه لحظات فراموش نشدنی در کنار هم، برای من افتخار بود. برای تو در دوره جدید زندگی ورزشی و شخصی ات آرزوی بهترین ها را دارم. تو یک پدیده ای، چه در داخل چه در خارج از زمین بازی. امیدوارم که موفق باشی.

لیونل مسی

پیام مسی به اینیستا برای خداحافظی

اینیستا که بیست ودومین سال حضورش در بارسلونا را سپری می کند، در هفته های باقی مانده برای رساندن این تیم به عنوان قهرمانی لالیگا تلاش خواهد کرد و پس از آن طبق چیزی که خودش اعلام کرد، به یک لیگ غیراروپایی که تحت هیچ شرایطی نتواند او را برابر بارسلونا قرار دهد، خواهد رفت.

اعلام دلیل عدم حضور لیونل مسی در کنفرانس خبری خداحافظی اینیستا

برای بسیاری از رسانه ها عدم حضور لیونل مسی در کنفرانس خبری کاپیتان این تیم برای اعلام تصمیمش مبنی بر ترک نوکمپ در پایان فصل تعجب آور بود.

باشگاه بارسلونا در این خصوص بیانیه ای منتشر و دلیل غیبت کاپیتان دوم و مهاجم اروگوئه ای خود در این مراسم را یک برنامه شخصی اعلام کرد که با کنفرانس خبری اینیستا همزمان شده بود.

ظاهراً از آنجایی که زمان دقیق برگزاری کنفرانس خبری اینیستا تنها سه ساعت قبل از آغاز آن توسط باشگاه بارسلونا اعلام شده بود، مسی و سوارس نتوانستند برنامه از پیش تعیین شده خود را تغییر دهند و آن را به زمان دیگری موکول کنند.

آندرس اینسیتا

آندرس اینسیتا کاپیتان سابق بارسا

تمجید لیونل مسی از کاپیتان سابق بارسا و خداحافظی با او

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از تسنیم -/ ر
برچسب :
وبگردی