کتک کاری دختران فوتبالیست ایرانی + عکس های جنجالی

تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1398کد مطلب : 3080زمان مطالعه : 2 دقیقه
بزن بزن دختران فوتبالیست در بازی تیم های ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان در چارچوب مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان ایران حاشیه ساز شد.

 جنجال بزن بزن دختران فوتبالیست

ایسنا: دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان با حواشی زیادی همراه بود.

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان هم حاشیه هایی را به همراه داشت. تیم های ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان از ساعت 20 و 30 دقیقه جمعه شب برابر هم به میدان رفتند. این دیدار با شکست دو بر صفر نماینده اصفهان به پایان رسید اما درگیری های به وجود آمده در این بازی یکی از بازیکنان ذوب آهن را راهی بیمارستان کرد.

فوتبال بانوان ایران

 شب گذشته تصاویری از درگیری های بازیکنان سیرجان و ذوب آهن منتشر شد که در آن بازیکنان دو تیم با هم درگیر شده و بازی را به خشونت کشیدند اما یکی از عجیب ترین تصاویر عکس بازیکنی است که در حال مشت زدن به سر بازیکن اصفهان است. ضربه ای که گویا بازیکن ذوب آهن را راهی بیمارستان می کند تا مورد معالجه قرار گیرد.

فوتبال بانوان ایران

 خشونت در این بازی به حدی بوده که دو بازیکن سیرجان کارت قرمز دریافت کرده اند و از بازی اخراج شده اند. 

به گفته خراسانی، سرپرست تیم ذوب آهن درگیری ها از نیمه دوم بازی آغاز شده و به حدی بالا رفته که یکی از بازیکنان این تیم راهی بیمارستان شده و تا ساعتی از بامداد تحت درمان قرار داشته است.

فوتبال بانوان ایران

 بیان محمودی سرمربی ذوب آهن نیز در صفحه شخصی اش در اینستاگرام به این حواشی واکنش نشان داد و اشتباهات داوری را عامل شکست تیمش دانست.

فوتبال بانوان ایران

 او به وقت کشی های تیم حریف اشاره کرده که به همین دلیل داور 15 دقیقه برای بازی وقت اضافه گرفته است. 

محمودی گفته که مربی حریف به گلر تیم ذوب آهن نیز فحاشی کرده است.

فوتبال بانوان ایران

 بروز چنین رفتارهای خشونت آمیزی در فوتبال بانوان آغار فصل جدیدی در حاشیه های فوتبال زنان است که قطعاً جز دوری و دلزدگی از ورزش را در پی نخواهد داشت. انتظار می رود که سازمان لیگ و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال زود به مسائل پیش آمده در این بازی ورود و اقدام مناسب را انجام دهند.

انتهای پیام/م 

جزئیات بزن بزن شدید دختران فوتبالیست لیگ برتر بانوان + عکس

کتک کاری دختران فوتبالیست ایرانی + عکس های جنجالی : امتیاز : 2.1 تعداد رای : 12
این مطلب مفید بود ؟57
نظرات
وبگردی