نمناک ورزشفوتبال لیگ برتر فوتبال 16 تیمی شد
با نزدیک تر شدن به هفته های پایانی لیگ برتر فوتبال صحبت هایی درباره کاهش تیم های لیگ برتری به عدد 16 بالا گرفت که در نهایت مهدی تاج رئیس سازمان لیگ عدد 16 را برای تعداد تیم های لیگ برتر فصل آینده تایید کرد.

پس از این که هیات رییسه فدراسیون فوتبال به خاطر شرایط تیم های ایرانی و کاهش فشردگی مسابقات تصمیم گرفت تعداد تیم های لیگ برتر را از 18 تیم به 16 تیم کاهش دهد و این تصمیم را مصوب کرد، با نزدیک شدن به پایان رقابت ها و تلاش تیم هایی که به خاطر این قانون مجبور به خداحافظی از لیگ برتر بودند باشگاه های زیادی خواهان 18 تیمی ماندن لیگ شدند.
این فشار تا جایی پیش رفت که اتحادیه فوتبال به هدایت عزیز الله محمدی تشکیل جلسه می داد و سعی می کرد موضع باشگاه ها را برای 18 تیمی ماندن لیگ به اجماع برساند و فدراسیون هم از این حیث تحت فشار بود.
اما مهدی تاج، رییس سازمان لیگ در پیغامی که برای برنامه «90» فرستاده بود و گفت وگویی که امروز (سه شنبه) با یکی از شبکه های رادیویی انجام داده، اعلام کرد لیگ برتر در فصل آینده همان 16 تیمی برگزار خواهد شد و برنامه ریزی ها طبق این تعداد تیم انجام شده و برای هیات رییسه فرستاده شده است.

لیگ برتر فوتبال 16 تیمی شد

لیگ برتر فوتبال 16 تیمی شد
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 26
برگرفته از varzesh3.com
این مطلب مفید بود ؟ 16 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف