نمناک ورزشلیگ برتر مصاف قعر جدولی ها در پایان لیگ برتر هفدهم فوتبال ایران
لیگ برتر فوتبال ، پایان لیگ برتر فوتبال
استقلال خوزستان و نفت تهران تیم های قعر جدولی آخرین بازی لیگ برتر در سال 96 را برگزار خواهند کرد.
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1396

پایان لیگ برتر فوتبال ایران در سال 96 با مصاف قعر جدولی ها

آخرین دیدار لیگ برتر فوتبال ایران در سال 96 بین تیم های قعر جدولی برگزار خواهد شد.
 دیدارهای هفته بیست وپنجم لیگ برتر فوتبال ایران که این هفته تحت تاثیر دربی پایتخت برگزار شد، در سومین روز با مصاف تیم های استقلال خوزستان و نفت تهران به پایان خواهد رسید.
 
 لیگ برتر فوتبال

پایان لیگ برتر فوتبال ایران در سال 96

استقلال خوزستان که هم اکنون با 20 امتیاز و تفاضل 19- در رده پانزدهم قرار دارد، در حالی به مصاف نفت تهران خواهد رفت که فرصت بهتر شدن وضعیت امتیازی برای این تیم فراهم شده است. در هفته ای که تیم های انتهای جدولی مانند مشکی پوشان و سپیدرود شکست خوردند و یکی از تیم های در معرض سقوط هم نفت تهران است، شاگردان عبدالله ویسی این فرصت را دارند که با کسب سه امتیاز شرایط بهتری پیدا کنند.

وضعیت تیم های استقلال خوزستان و سپیدرود در جدول

استقلال خوزستان می تواند 23 امتیازی و هم امتیاز با سپیدرود رشت شود، اما برای صعود در جدول نیاز به افزایش تفاضل گل دارد، چراکه تفاضل سپیدرود 23 امتیازی 11- است و بعید می رسد شرایط استقلال خوزستان در جدول بهتر شود. نفت تهران هم که پس از حضور هومن افاضلی شرایط بهتری پیدا کرده و با 24 امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد، اما همچنان خطر سقوط را حس می کند. نفت اما این شانس را دارد با پیروزی در این بازی از پدیده 26 امتیازی عبور کرده و با سپاهان 27 امتیازی هم امتیاز شود. به هر حال آخرین دیدار لیگ برتر فوتبال ایران در سال 96 مصافی حساس برای تیم های قعر جدولی است. دیداری که از ساعت 15:30 در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد.

مصاف قعر جدولی ها در پایان لیگ برتر هفدهم فوتبال ایران

مصاف قعر جدولی ها در پایان لیگ برتر هفدهم فوتبال ایران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبرگزاری تنسیم/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف