نمناک اخبارورزشی زمان قرعه کشی لیگ برتر فصل 98-99 اعلام شد
لیگ برتر نوزدهم ، قرعه کشی لیگ برتر نوزدهم
تاریخ انجام قرعه کشی لیگ برتر فصل 98-99 دوره نوزدهم اعلام شد.
تاریخ انتشار : 13 مرداد 1398

نتیجه قرعه کشی لیگ برتر هجدهم فصل 98-99

ورزش3: با اعلام حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ مراسم قرعه کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر دو روز دیگر در شهر مشهد برگزار می شود. 

محمدرضا داورزنی معاون وزارت ورزش و جوانان چند روز قبل اعلام کرد که رقابت های لیگ برتر روز 23 مردادماه آغاز خواهد شد هرچند سازمان لیگ برتر امروز اعلام کرد که برگزاری مسابقات منوط به آمادگی کامل ورزشگاه ها خواهد بود. 

با این وصف اما سازمان لیگ تاریخ قرعه کشی مسابقات را اعلام کرد؛ بر این اساس پس فردا سه شنبه در شهر مشهد مراسم قرعه کشی این رقابت ها برگزار خواهد شد. حیدربهاروند رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال ایران در ارتباط با برگزاری مسابقات گفت:« شروع مسابقات لیگ منوط به ایجاد الزامات ایمنی و امنیتی در ورزشگاه ها و انجام شماره دار شدن صندلی ها، فروش الکترونیکی بلیت مسابقات، نصب گیت ها و دوربین های مداربسته در ورزشگاه ها خواهد بود.» 

نکته قابل توجه اینجا است که سازمان لیگ هنوز ساعت و محل دقیق مراسم و همچنین شرایط برگزاری آن را اعلام نکرده است. لیگ نوزدهم با توجه به مسایل گوناگون می تواند یکی از عجیب ترین ادوار مسابقات باشد. حالا باید دید برگزاری مراسم قرعه کشی بدون اینکه تاریخ برگزاری آن مشخص باشد در ادامه چه نقد و تحلیل هایی را به خود خواهد دید.

انتهای پیام/م

تاریخ قرعه کشی لیگ برتر نوزدهم اعلام شد

زمان قرعه کشی لیگ برتر فصل 98-99 اعلام شد
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف