نمناک اخبارورزشی چند تیم سهمیه صعود به لیگ برتر را دارند؟
لیگ برتر ، تیم های دسته یک
مدیران و بازیکنان تیم های لیگ یک هم نمی دانند که قرار است در آخر فصل دو تیم یا دو و نیم تیم به لیگ برتر صعود کنند!
تاریخ انتشار : 2 مهر 1396

چند تیم به لیگ برتر صعود می کنند؟

مسابقات لیگ دسته اول به صورت منظم برگزار می شود اما هیچ مدیری در فوتبال پاسخ مهم ترین سوال در این رده از مسابقات را نمی داند! مهم ترین نقطه قوت مسابقات لیگ دسته اول برگزاری منظم بازی هاست.

این بازی ها بدون وقفه و با کمترین تغییر طبق برنامه برگزار می شود البته اشکالات سخت افزاری فراوانی در لیگ یک شاهد هستیم که مربوط به کل فوتبال و ورزش ایران می شود. با این حال لیگ یک اکنون با یک اشکال بزرگ نرم افزاری و مدیریتی هم مواجه شده است.

در حالیکه امروز مسابقات هفته ششم این رقابت ها برگزار می شود اما هیچکس در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نمی داند که قرار است در پایان فصل چند تیم از لیگ دسته اول به لیگ برتر صعود کند! حتی هیچ کدام از سرمربیان، مدیران و بازیکنان تیم های لیگ یک هم نمی دانند که قرار است در آخر فصل دو تیم یا دو و نیم تیم به لیگ برتر صعود کنند.

پاسخ یک سوال ساده اما بسیار مهم را در این رقابت ها کسی نمی داند اما تیم ها همچنان با هم رقابت می کنند، شاید به این امید که در روزهای آخر فصل بالاخره یکی بیاید و بگوید سهمیه صعود به لیگ برتر دو تیم است یا دو و نیم تیم! 

لیگ برتر

دو تیم یا دو و نیم تیم به لیگ برتر صعود می کنند؟ 

 انگار عادت نداریم در کمال آرامش و بی حاشیه تصمیم سازی کنیم و همیشه باید فوتبال ما با چالش های حیرت انگیز و گاهی خود ساخته مواجه شود. ژاپنی ها ضرب المثل جالبی دارند می گویند یک بار جلسه یکسال کار! اما در فوتبال و ورزش ایران شرایط کاملا برعکس به نظر می رسد.

یکسال جلسه بی حاصل و یک بار کار ناقص! هنوز هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هیچ تصمیم رسمی در مورد تعداد سهمیه های صعود نگرفته اند اما اخبار غیر رسمی حکایت از این دارد که ظاهرا مدیران ارشد فوتبال با افزایش سهمیه صعود تیم ها به لیگ برتر مخالفند.

امیدواریم مدیران فوتبال بیش از گذشته به لیگ دسته اول فوتبال بها بدهند و بدانند که این حداقل خواسته تیم های لیگ دسته اولی است که در همین ابتدای فصل بدانند که قرار است چند تیم در پایان فصل به لیگ برتر صعود می کند.

چند تیم سهمیه صعود به لیگ برتر را دارند؟

چند تیم سهمیه صعود به لیگ برتر را دارند؟
: امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از فارس /ی
این مطلب مفید بود ؟
5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف