نمناک ورزشوالیبال برگزاری لیگ جهانی والیبال 2016 با 12 تیم
لیگ جهانی والیبال ، لیگ جهانی والیبال 2016
رئیس فدراسیون والیبال اعلام کرد که طرحی در سطح یک لیگ جهانی والیبال وجود دارد که مسابقات با 12 تیم و در قالب 3 گروه 4 تیمی برگزار شود.

با پایان یافتن مسابقات لیگ جهانی والیبال 2015 و قهرمانی تیم فرانسه در این دوره از رقابت ها تغییراتی در ترکیب تیم های شرکت کننده در لیگ جهانی 2016 شکل خواهد گرفت. 

قهرمانی فرانسه

حذف روسیه از جمع 8 تیم برتر لیگ جهانی والیبال و پیش رو بودن المپیک 2016 ریو باعث شده احتمال تغییر ساختار دیدارهای لیگ جهانی والیبال 2016 قوت بگیرد.

بر اساس اعلام رئیس فدراسیون والیبال، این احتمال وجود دارد که سطح یک لیگ جهانی والیبال با 12 تیم و در قالب 3 گروه 4 تیمی برگزار شود. به این شکل، تیم ملی والیبال روسیه در بین تیم های برتر باقی می ماند و تیم های فرانسه، بلژیک، آرژانتین و بلغارستان به عنوان تیم های برتر سطح دوم به جمع تیم های برتر اضافه می شوند.
نحوه برگزاری دیدارهای مرحله بین قاره ای نیز به این شکل است که هر 4 تیم یک گروه در پایان هر هفته در یک کشور جمع شده و به صورت دوره ای با هم یک مسابقه برگزار می کنند. به این ترتیب مرحله بین قاره ای 4 هفته طول می کشد تا در نهایت 2 تیم برتر هر گروه راهی مرحله نهایی شوند.
داورزنی در این مورد گفت:سال برگزاری المپیک برای تیم ها بسیار سخت است و بسیاری از تیم هایی که در المپیک حضور خواهند داشت در لیگ جهانی بازی می کنند به همین دلیل، تغییر ساختار دیدارهای لیگ جهانی 2016 بسیار محتمل است با این حال هنوز مشخص نیست که همه تیم ها بتوانند ورودی 350 هزار دلاری لیگ جهانی و تجهیزات پخش HD را در کشورشان راه اندازی کنند.
رئیس فدراسیون والیبال تصریح کرد که تغییرات لیگ جهانی تنها در سال منتهی به المپیک اعلام می شود و از سال 2017 دوباره به شرایط قبل باز می گردد.

برگزاری لیگ جهانی والیبال 2016 با 12 تیم

برگزاری لیگ جهانی والیبال 2016 با 12 تیم
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 83
برگرفته از تسنیم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 57 26
نظر کاربران
بهرام

بهرام

باعرض سلام وخسته نباشید بهمه دست اندرکاران وبازیکنان بسیاعالی والیبال ایران تقاضایی داشتم خواهش میکنم بخاطرارتقا سطح والیبال کشورعزیزمان ایران تقاضای بنده رابگوش مسبولین برسانید من دلایل کامل دارم درسه چهارسالی که والیبال ایران درجهان مطرح شده طبق اماری که ازسه سال قبل ازتمام بازیهای ایران رادارم اقای محمد موسوی 83 درصد سروهایش راخراب کرده نه فدراسیون نه سرمربی هیچ کس نمیگوید برادرمن سرو معمولی بزن مگرسروهای اقای عادل غلامی چه ایرادی دارد این بازیکن تسیارخوب وبهترین مدافع جهان باسروهای خودهم خودش هم بازیکنان وهم حداقل 20 ملیون تماشاگرراعصبی کرده شمارابخدا به مسیولین اطلاع دهید من امار چهارسال بازیهای ایران رادارم دستبوس همه ایرانیان مخصوصا والیبالیستهای ایران علی الخصوص اقای سیدمحمدموسوی مرد67 ساله هموطن شما بهرام

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف