نمناک اخبارورزشی معرفی بهترین بازیکنان لیگ ستارگان قطر سال 2018
لیگ ستارگان ، قهرمانی الدحیل در لیگ ستارگان
پرونده این فصل لیگ ستارگان قطر در حالی بسته شد که نه خبری از مهندس اسپانیایی نه خبری از لژیونر های ایرانی بود.
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1397

10 بازیکن برتر لیگ ستارگان قطر

رقابت های این فصل لیگ ستارگان با قهرمانی مقتدرانه الدحیل به پایان رسید تا شاگردان جمال بلماضی با ثبت رکوردی جاودانه بدون شکست جام قهرمانی را بالای سر ببرند. تیمی که نخستین تجربه خود با نام الدحیل را بعد از ادغام دو باشگاه نظامی لخویا و الجیش پشت سر می گذاشت موفق شد از عنوان قهرمانی فصل قبل لخویا دفاع کند تا همچنان قطب نخست فوتبال باشگاهی قطر لقب بگیرد.
با بسته شدن پرونده این فصل امروز رسانه های قطری فهرست 10 ستاره تاثیرگذار این فصل را از دید کارشناسان منتشر کردند که در این لیست نه خبری از ژاوی هرناندز ستاره اسپانیایی السد بود نه خبری از لژیونرهای ایرانی شاغل در لیگ ستارگان تا همچنان فضا برای تاخت و تاز دیگر بازیکنان خارجی شاغل در قطر از جمله قاره های آفریقا و آمریکای جنوبی باز باشد.
در این لیست یوسف المساکنی کاپیتان تونسی باشگاه الدحیل به عنوان تاثیرگذارترین و بهترین بازیکن فصل انتخاب و شناسایی شد. بازیکنی که با بداقبالی تمام در هفته آخر رباط صلیبی پاره کرد تا غایب بزرگ تونسی ها در جام جهانی 2018 روسیه نیز باشد. این بازیکن به عنوان کاپیتان الدحیل در طول فصل 1935 دقیقه به میدان رفت و طی آن 25 بار گلزنی کرد و روی 12 گل دیگر این تیم نیز نقش داشت تا با میانگین امتیازی 91 از 100 به عنوان تاثیرگذارترین بازیکن لیگ ستارگان معرفی شود.
 
  یوسف المساکنی

یوسف المساکنی بهترین و تاثیرگذارترین بازیکن لیگ ستارگان قطر 

جالب این که یوسف العربی آقای گل لیگ ستارگان و زوج مراکشی المساکنی در خط حمله الدحیل نیز با 1825 دقیقه بازی در 20 هفته از رقابت ها با 26 گل زده و سه پاس منجر به گل امتیاز 87 را به دست آورد تا جایگاه پنجمین بازیکن برتر رقابت ها را به خود اختصاص دهد. زوجی که با به ثمررساندن 51 گل در کنار هم رکوردی فوق العاده به جا گذاشته و لقب مرگبارترین خط حمله را به خود اختصاص دادند.
 
یوسف العربی

یوسف العربی آقای لیگ ستارگان قطر

اما جالب ترین انتخاب در این جدول وجود وسلی اشنایدر ستاره هلندی و هم تیمی مهدی طارمی از الغرافه در جایگاه دوم بود، بازیکنی که در 11 هفته از رقابت ها 917 دقیقه به میدان رفت و با 7 گل زده و 4 پاس منجر به گل میانگین امتیازی 88.7 را به خود اختصاص داد تا دومین بازیکن پرارزش لیگ ستارگان لقب بگیرد. اشنایدر که هم زمان با مهدی طارمی به جمع بازیکنان الغرافه پیوست مسلما اگر از ابتدای فصل حضور داشت می توانست رقیبی جدی برای المساکنی لقب بگیرد.
10 بازیکن برتر این فصل از لیگ ستارگان به انتخاب کارشناسان قطری انتخاب شده اند که می توانید در تصویر مربوط به خبر آن را مشاهده کنید.
  لیگ ستارگان

فهرست بازیکنان برتر لیگ ستارگان قطر سال 2018 

معرفی بهترین بازیکنان لیگ ستارگان قطر سال 2018

معرفی بهترین بازیکنان لیگ ستارگان قطر سال 2018
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 21
برگرفته از ورزش سه/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 21 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف