نمناک اخبارورزشی آمارهای جالب لیگ برتر هفدهم در آستانه هفته بیست و دوم
لیگ هفدهم ، نکات آماری از رکوردهای لیگ هفدهم
لیگ هفدهم در آستانه هفته 22 شاهد اتفاقات و البته آمارهای جالبی است . ذوب آهن با 5 برد متوالی این فرصت را دارد تا رکورد فوق العاده پیکان (هفت برد متوالی) را بشکند.
تاریخ انتشار : 10 بهمن 1396

آمارهای جالب رکوردها در لیگ هفدهم

تا همین جای لیگ که هفده هفته از آن گذشته آمارهای جالب و البته قابل تاملی از تیم ها به دست آمده که توجه به آن برای هر 16 سرمربی شاغل در لیگ هفدهم می تواند مهم باشد. بدون شک دریافت گل، زدن، شکست ناپذیری در خانه یا عادت به پیروز نشدن در زمین خودی و آمارهایی از این دست که مدام برای بعضی تیم ها تکرار می شود به هیچ وجه اتفاقی نبوده است. اینکه یک تیم گل های زیادی را در دقایق اضافه بازی دریافت می کند حتما اشکالات فنی دارد. به هر حال همه این اعداد و ارقام حتی برای آن گروه از مربیانی که خیلی به آمار توجهی ندارند نکات مهمی خواهد داشت. شاید آنها خیلی دیر به این مهم برسند که شاید توجه زودتر به آن آمارها می توانست گره گشای کارشان در ادامه مسیر باشد.

لیگ هفدهم در آستانه هفته 22 شاهد اتفاقات و البته آمارهای جالبی است. رکوردهای جالب توجهی تاکنون در این فصل جابه جا شده و برخی از آنها همچنان پابرجاست؛ به طور مثال رکورد بیشترین دقایق گل نخوردن متوالی در لیگ، امسال شکسته شد و در نهایت سیدحسین حسینی با 873 دقیقه گل نخوردن موفق به ثبت این مهم شد.

اما از دیگر رکوردهای متوالی که در این فصل رقم خورده می توان به شکست ناپذیری تیم های پرسپولیس و فولاد اشاره کرد که در 15 بازی اخیر خود رنگ باخت را ندیده اند. تیم های پارس جنوبی جم و استقلال نیز با 11 هفته شکست ناپذیری در رده دوم قرار دارند؛ البته آبی پوشان هنوز این شانس را دارند که رکورد خود را بهبود ببخشند.

 لیگ هفدهم

آمار رکوردهای هفته هفدهم

تیم های سایپا، فولاد و پارس جنوبی جم با 4 تساوی متوالی در این بخش رکورددار هستند. سپیدرود و سیاه جامگان هم در باختن های متوالی آمار برابری دارند. هر دو تیم در این فصل تجربه 5 باخت پشت سر هم را دارند. اما در بردهای متوالی پیکان با 7 برد، در صدر قرار دارد و بعد از آن ذوب آهن با 5 برد این شانس را دارد که رکوردش را ارتقا بدهد.

*رکورد نباختن:

پرسپولیس و فولاد 15 هفته متوالی بدون باخت
استقلال و پارس جنوبی جم 11 هفته متوالی بدون باخت

*رکورد بردهای متوالی:

پیکان 7 برد متوالی
ذوب آهن 5 برد متوالی

*رکورد مساوی های متوالی:

سایپا، فولاد و پارس جنوبی جم 4 مساوی متوالی

*رکورد باخت های متوالی:

سپیدرود و سیاه جامگان 5 باخت متوالی
استقلال خوزستان 4 هفته متوالی

آمارهای جالب لیگ برتر هفدهم در آستانه هفته بیست و دوم

برگرفته از ورزش سه -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف