نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون واکنش مائده حجاری به خبر اهانت وی به سردار همدانی
مائده حجاری ، اینستاگرام مائده
در چند روز اخیر خبری مبنی بر اهانت مائده حجاری مجری و کارشناس آشپزی صدا و سیما در شبکات اجتماعی منتشر شد که موجب واکنش او برای بیان حقیقت شد.
بازدید : 21,799 نفر

واکنش مائده حجاری به خبر اهانت به سردار همدانی

در روزهای گذشته جنجالی در رسانه های خبری شکل گرفت که حکایت از نظر هتاکانه یک کارشناس آشپزی در رابطه با خبر شهادت سردار همدانی می داد. نظری که در صفحه اینستاگرام یک عکاس درج شده بود و خیلی زود تبدیل به خبری داغ در سطح رسانه ها شد. اصل ماجرا چه بود؟ فردی حساب کاربری به نام "مائده حجاری" در اینستاگرام باز می کند و افراد بسیاری نیز صفحه وی را دنبال می کنند. این فرد گاها در صفحات دیگران نیز با سوءاستفاده از نام این مجری تلویزیون اقدام به نظردادن می کند و دست بر قضا یکی از این نظرات باعث خشم بسیاری از کاربران می شود.

 مائده حجاری

واقعیت اهانت مائده حجاری مجری آشپزی به خانه برمی گردیم به شهید همدانی

 

خبر این هتاکی! به رسانه های جمعی درز می کند و در کمتر از سه روز مصاحبه هایی انجام می شود و این کارشناس اخراج و ممنوع التصویر می شود. نظر مربوطه در آن صفحه پاک شد و صفحه منتسب به این آشپز نیز از دسترس خارج شد. بعد از دو روز مجددا تصاویری از سردار همدانی در همان صفحه منتشر شد و معذرت خواهی از خانواده شهید و مردم صورت گرفت. در این بین نیز کسی به خود زحمتی نداد تا چند و چون ماجرا را از زبان این شخص به ظاهر هتاک بپرسد! اما "مائده حجاری" در صفحه اصلی اینستاگرام خود ضمن تعجب از این اتفاق نوشت:دیروز با صدای زنگ تلفن از خواب پریدم. یکی از دوستانم گفت برو ببین چه اتفاقی در اینستاگرامت افتاده است.

 صفحه که باز شد خشکم زد. عده ای غوغاسالار و هتاک به جرم توهین، برایم پاپوش درست کرده و به صفحه ام هجوم آورده و یک مشت دروغ و اکاذیب را به من نسبت داده بودند. البته قبلا هم به صورت پراکنده این هتاکی را دیده بودم ولی این بار پای رسانه ها هم وسط کشیده و حتی خبرگزاری ها هم که موظف اند اخبار مستند به اطلاع مردم برسانند به این تقلید کورکورانه دامن زندند. به صورت خیالی مرا کارمند صداوسیما فرض کرده و به صورت خیالی هم اقدام به اخراج کرده اند در حالیکه من هرگز کارمند یا کارشناس صداوسیما نبوده ام این خبر کذب را انتشار داده اند!!!! من به خدا واگذارتان می کنم و تصفیه حساب ما در روز قیامت. شهدا ضامن بقای این کشورند و توهین به آن شهید و توهین به خودم را در این روزها نمی بخشم.

واکنش مائده حجاری به خبر اهانت وی به سردار همدانی

واکنش مائده حجاری به خبر اهانت وی به سردار همدانی
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 69
برگرفته از ستاره ها /ن
این مطلب مفید بود ؟ 54 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف