نمناک فرهنگ و هنرچهره ها واکنش پروانه معصومی و مهران رجبی به ماجرای بهنوش بختیاری
بهنوش بختیاری ، پروانه معصومی
پروانه معصومی از بازیگران سینما و تلویزیون به ماجرای بهنوش بختیاری و توهین یکی از روزنامه به این بازیگر واکنش نشان دادند، در ادامه اظهارات پروانه معصومی و مهران رجبی را در این باره میخوانید.
روز جمعه 9 مرداد ماه بهنوش بختیاری در یک گفتگوی تلفنی با برنامه جمعه من از علاقه اش به جامعه شناسی و یک نظر کوتاه در خصوص موضوع هسته ای می گوید.
 
خانم بهنوش بختیاری می گوید:وقتی شما جامعه شناسی خواندید دیگر دنبال هر حرفی نمی روید چرا که برای خودتان انتقاداتی دارید؛ مثلاً وقتی توافق هسته ای انجام می شود، به سرعت ذوق نمی کنیم و اتفاقی می افتد می نشینیم به آینده اش فکر می کنیم به عنوان نمونه عهدنامه ترکمنچای بسته شد چه اتفاقی  بعد از آن افتاد؟
بهنوش بختیاری
 
البته این اظهار نظر، به مذاق عده ای خوش نیامد، همان هایی که شعارشان زنده باد مخالف است:این عده، شروع به توهین و زخم زبان به این بازیگر می کنند؛ البته این نخستین بار نیست که این قشر جامعه رفتارهای شعبان بی مخ گونه انجام می دهند البته با ظاهری دموکراتیک، اتوکشیده، شیک و مجلسی.  
 
پروانه معصومی بازیگر که او هم مدتی از این توهین ها به علت چادری که در حضور مقام معظم رهبری بر سر کرد، بی نصیب نمانده است، می گوید حالا در یک روستا زندگی می کند و از درک بالای این روستایی های بی ادعا در برابر این مدعیان دروغی فرهنگ سیاست می گوید. 
 
خانم پروانه معصومی نیز معتقد است اگر کسی کار فرهنگی دارد می کند یعنی مدعی است که آدم بافرهنگی است و کارهایی را هم نباید انجام دهد چرا که بسیاری از آدم های معمولی هستند که واقعا با فرهنگ اند .
 
وی می افزاید من در روستایی خارج از تهران زندگی می کنم که فرهنگشان بسیار بالاست اما برای جای بزرگی مثل تهران این مسئله بسیار بد است.
 
در بین این توهین ها یکی از روزنامه ها که اتفاقا قصد اصلاح هم دارد، بهنوش بختیاری را هنرمندی، نان به نرخ روز خور معرفی می کند و در شماره دوشنبه 12 مرداد خود وی را دلقک می نامد؛ این حرف و نقل ها، موجب واکنش های شدید برخی هنرمندان شد، از مرجانه گلچین و پوران درخشنده تا احمد نجفی و بهزاد فراهانی و مهران رجبی که نظرشان را در خصوص این رفتارهای توهین آمیز با پیک بامدادی در میان گذاشتند.  
 
مهران رجبی بازیگر سینما می گوید:خط توهین باطل است و نباید شک کرد چرا که اظهارنظر جرم نیست مثلاً اگر با یک جریانی ما خوشبین نیستیم و بدبین هستیم حتماً برایش دلیلی وجود دارد .
 
مثلاً خانم بختیاری یا چرخنده یا هر کس دیگری در ابراز عقیده آزادند و اینکه  برخی توهین می کنند نشانه بی تقوایی، بی مرامی و بی وجودی است.

واکنش پروانه معصومی و مهران رجبی به ماجرای بهنوش بختیاری

واکنش پروانه معصومی و مهران رجبی به ماجرای بهنوش بختیاری
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 139
برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 119 20
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف