ماجرای تلخ سقوط دختر جوان
دختر جوان دانشجو بلاروسی به نام " ویکتوریا گرینکویچ " زمانیکه در طبقه دهم یک هتل واقع در لیتوانی در حال ثبت تصویر سلفی بود، تعادلش را از دست داد و سقوط کرد!

ماجرای تلخ سقوط دختر جوان از طبقه دهم!

در دنیای مدرن و پیشرفته امروزه یکی از اصلی ترین و مهم ترین صنایعی که بصورت کاملا صعودی موفق به پیشرفت و جذب طرفداران بیشتری نمود، اسمارت فون ها هستند که این نیز بی شک یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت تکنولوژی بوده است. از این رو دیگر برای آنکه بتوانیم با دوستان خود در هر نقطه ای از جهان ارتباط برقرار کنیم، نیازی به مسافرت های طولانی نیست.

با این حال اسمارت فون ها به خودی خود در زندگی تمامی انسان ها موثر بوده اند و به نحوی هر یک از ما روزانه میزان زیادی از زمان خود را صرف استفاده از اسمارت فون ها می کنیم که این قطعا نشانه ای از تاثیر آن بر روی زندگی ما شده است و دیگر برای آنکه بتوانیم کارهای روزمره خود را انجام دهیم نیازی به تحمل ترافیک و آلودگی نیست و می توانیم با چند کلیک آنها را انجام دهیم.

اما یکی از عجیب ترین عوامل مرگ در جوانان که امروزه می توان شاهد آن بود و در رسانه های مختلف شاهد خبرهای آن هستیم، دوربین سلفی است که مالکین اسمارت فون ها برای ثبت تصاویر جالب از خود، سعی می کنند تا در ارتفاع و یا هولناک ترین نقاط از خود تصاویری را ثبت نمایند که بنابر دلایل مختلف اعم از عدم حفظ تعادل و... جان خود را از دست می دهند!

برای مثال اخیرا رسانه های مختلف خبر تلخ سقوط یک دختر دانشجو جوان از طبقه دهم یک هتل واقع در لیتوانی منتشر نمودند که توانست با حواشی و واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

دختر جوان 19 ساله بلاروسی به نام " ویکتوریا گرینکویچ " زمانیکه در حال ثبت تصویر سلفی از خود در بالکن طبقه دهم یک هتل واقع در لیتوانی بود، متاسفانه به زمین سقوط می کند و جان خود را از دست می دهد و طبق گزارشاتی که به پلیس محلی شده است، از قرار معلوم وی تعادلش را از دست داده بود و این سانحه تلخ رخ داد.

با این وجود این اتفاق تنها یکبار رخ نداده است و سالانه به میزان چشمگیری رخ می دهد و یکی از دلایل اصلی کشته شدن انسان ها شده است و می بایست با فرهنگ سازی مناسب، جلوی چنین اتفاقاتی را گرفت تا دیگر شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

ماجرای تلخ سقوط دختر جوان از طبقه دهم! + تصاویر

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی