ماجرای جنجالی جسد

ماجرای نقشه زشت مرد جوان برای جسد مادرش

تاریخ انتشار : 20 فروردین 1397کد مطلب : 66728زمان مطالعه : 2 دقیقه
کار زشت مرد جوان توسط فردی ناشناس به نیروهای پلیس گزارش شد ، او که پنهان کاری 3 ساله ی خود را جور دیگری بیان می کرد برای اقدام و ماجرای جنجالی جسد را داخل یخچال گذاشته بود.

اقدام زشت و عجیب مرد هندی با جسد مادرش

اقدامات و شاید باورهای عجیب برخی از مردم در گوشه کنار دنیا گاهی علت اخباری باورنکردنی می شود که شاید برای ما حتی غیرقابل تصور باشد ، این مقدمه ای بود برای شرح خبر داغ و جدیدی که سان منتشر کرد ؛ خبری مبنی بر نقشه کثیف مرد جوان برای جسد مادرش یا شاید هم سواستفاده مالی از جسد مادرش .
ماجرای جنجالی جسد

مردی 3 سال جسد مادرش را مومیایی شده داخل یخچال نگاه داشت!!

نیروهای پلیس هند مردی را به اتهام نگه داری جسد مادرش داخل یخچال بازداشت کردند ، به گزارش پلیس اقای " ماجومدار" جسد مادرش را از سال 2015 تا کنون نگاه داشته است و با استفاده از مواد شیمیایی خاصی سعی داشته تا جسد او را به نوعی مومیایی کند که هیچ آسیبی ایجاد نشود .
مرد هندی در اعترافات عجیب خود به پلیس گفته است که این کار را برای حفظ سلاکت جدس مادرش انجام داده و معتقد بوده است که به این روش روزی مادرش دوباره زنده خواهد شد برای همین مدام از مواد شیمیایی مخصوصی به منظور مومیایی شدن و حفظ سلامت جسد استفاده می کرده است و سپس آن را داخل فریزر بزرگی قرار می داد .
براساس بررسی ها مرد جوان این اقدام عجیب و غیرانسانی را برای حفظ جسد مادرش انجام نداده بود بلکه او به این روش سعی در پنهان نگاه داشتن مرگ مادرش داشته تا به این وسیله همچنان از کارت بازنشستگی و مستمری او استفاده کند.
 
نیروهای پلیس توسط تماسی از سوی فردی ناشناس متوجه این موضوع شدند

کار زشت مرد جوان با جسد مادرش 3 سال بعد از مرگ او

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
منبع : بخش خبری نمناک /ن
وبگردی