نمناک سرگرمیدیدنی ها ماجرای هیجان انگیز و متفاوت خواستگاری مرد چینی + عکس
خواستگاری ، مرد چینی
ماجرای هیجان انگیز خواستگاری پسر چینی از دختر مورد علاقه اش و هدیه گران بهایی که قبل از ازدواج به او تقدیم کرد،جنجال بر انگیز شد.

خواستگاری هیجان انگیز مرد چینی از دختر مورد علاقه اش

یک مرد چینی به شیوه ای کاملاً متفاوت از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کرد. او شیء بزرگی را در گوشه خیابان قرار داده و روی آن را با پارچه قرمزی پوشانده بود. پس از مطرح کردن خواستگاری و دادن حلقه و با کنار رفتن پارچه قرمز، صحنه جالبی نمایان شد؛ یک تخته شهاب سنگ بزرگ به قیمت بیش از 560 میلیون تومان!
 
ظاهراً دختر مورد علاقه این مرد مدتی پیش این شهاب سنگ را در جایی دیده و قضیه آن را برای وی تعریف کرده و گفته که دلش می خواهد این شهاب‎سنگ را داشته باشد. مرد جوان هم برای خوشحال کردن او در روز خواستگاری، با مالک شهاب‎سنگ تماس گرفته و پیشنهاد خرید آن را داده است.
 
البته کاربران در فضای مجازی واکنش های متفاوتی به این موضوع نشان دادند و نسبت به اصل بودن این شهاب سنگ تردید داشتند. مثلاً یکی از آنها نوشته:"شهاب سنگی به این بزرگی و با این قیمت یک گنج محسوب می شود. داشتن آن به این راحتی ها نیست". در هر حال جوان چینی که قصد داشت با این کار علاقه اش را به این دختر نشان دهد موفق شد جواب مثبت را از او بگیرد.
 
خواستگاری

ماجرای هیجان انگیز و متفاوت خواستگاری مرد چینی + عکس

ماجرای هیجان انگیز و متفاوت خواستگاری مرد چینی + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف