نمناک اخبارسیاست ماجرای درگیری قاضی پور با خبرنگار در مجلس
درگیری با خبرنگار ، قاضی پور
قاضی پور در رابطه با درگیری اش با یک خبرنگار در راهروی مجلس گفت : با یک شوخی ناخوشایند مثل تراکتور از روی همه چیز رد شدم.
تاریخ انتشار : 9 شهریور 1395
بازدید : 2,673 نفر

درگیری نماینده ارومیه با یک خبرنگار

نماینده ارومیه با ارائه توضیحاتی درباره درگیری پیش آمده بین او و یک خبرنگار در راهروی مجلس گفت:بنده برای تمامی اصحاب رسانه و خبرنگاران احترام خاصی قائلم، در روز یک شنبه نیز با شوخی عکس العمل نشان دادم که ناخوشایند بود.

نادر قاضی پور اظهار کرد:در مورد اتفاق ناخوشایندی که یکشنبه جاری بین بنده و اصحاب رسانه رخ داد، لازم است توضیحاتی ارائه کنم.

وی افزود:در روز سه شنبه بنده به واسطه پیگیری های مستمر مسائل و مشکلات مردم با سرعت به سمت دفترم برای دیدار مردمی بودم که چند خبرنگار محترم در بین راه سوالاتی پرسیده و جواب دادم. ولی پرسش یکی از خبرنگاران عزیز توام با سماجت بود و سوال بدی را مطرح کردند بنده که می خواستم با سرعت به ملاقات مردمی برسم با شوخی عکس العمل نشان دادم که ناخوشایند بود. بنده مثل تراکتور از هرچه سر راهم بود رد شدم.

نماینده ارومیه در ادامه گفت:بنده همواره برای اصحاب رسانه و خبرنگاران احترام خاصی قائلم و مواردی همچون مسکن، بیمه خبرنگاران و وام آنها را پیگیری کرده و می کنم. مدافع گردش آزاد اطلاعات و تلاش خبرنگاران در این عرصه بوده و خواهم بود. از دوستان بسیار خوبم در مجلس نیز که به بنده کمال لطف را داشتند تشکر می کنم.

در روز یکشنبه جاری و بعد از جلسه علنی نادر قاضی پور با خبرنگار ایران درگیری فیزیکی پیدا کرد که این موضوع باعث بروز عکس العمل های متعددی از سوی اصحاب رسانه شده است.

مسعود پزشکیان رئیس جلسه در پاسخ به این تذکر گفت:این اتفاق خوشایند نبود باید نماینده و خبرنگار حق و حقوقشان رعایت شود.

ماجرای درگیری قاضی پور با خبرنگار در مجلس

ماجرای درگیری قاضی پور با خبرنگار در مجلس
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف