نمناک ورزشگوناگون ماجرای دوپینگ بازیکنان پرسپولیس حقیقت یا شایعه؟
دوپینگ پرسپولیس ، ماجرای دوپینگ پرسپولیس
در پی انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بردوپینگی بودن پرسپولیسی ها،دکتر طباطبایی دبیر ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران پرده از حقیقت برداشت.
تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1395
بازدید : 3,168 نفر

ماجرای دوپینگ پرسپولیس حقیقت یا شایعه؟

صبح امروز در فضای مجازی اخباری مبنی بر دوپینگ سه بازیکن پرسپولیس منتشر شدکه بر همین اساس و در خصوص این خبر دکتر طباطبایی دبیر ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران اظهار داشت:امان از تلگرام! این اخبار در فضای مجازی منتشر شده و تا الان و این ساعت که با شما صحبت می کنم هیچ تست مثبتی نه تنها در رشته فوتبال بلکه در هیچ رشته ورزشی دیگری برای ما نیامده است.

دکتر طباطبایی


وی یادآور شد:هرگز تحت تاثیر جوسازی ها قرار نمی گیرم و مطمئن باشید اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد آن را اعلام خواهم کرد. شاید نخواهم اسم کسی را بگویم اما به طور قاطع می گویم تا الان در این مورد هیچ خبری مبنی بر مثبت بودن دوپینگ بازیکنان فوتبال نیست و اخباری که در تلگرام منتشر می شود صحت ندارد.

همچنین زهره هراتیان رئیس مرکز پزشکی لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران در این خصوص اظهار داشت:این خبرها را در فضای مجازی خواندم که البته پس از آن با دکتر طباطبایی تماس گرفته که او نیز این اخبار را رد کرد و گفت تا این لحظه هیچ نامه ای برای ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ارسال نشده است.

وی افزود:این موضوع صحت ندارد و بیشتر به نظر می رسد که می خواهند در آستانه دیدار پرسپولیس با فولاد، بازیکنان این تیم را تحت تاثیر قرار داده و تیم سرخپوش تهرانی را به حاشیه ببرند.

ماجرای دوپینگ بازیکنان پرسپولیس حقیقت یا شایعه؟

ماجرای دوپینگ بازیکنان پرسپولیس حقیقت یا شایعه؟
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از مشرق/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف