نمناک ورزشلیگ برتر ماجرای شکایت باشگاه استقلال از محسن ترکی!
استقلال ، استقلال تهران
باشگاه استقلال تهران اعلام کرد که از قضاوت محسن ترکی در هشتاد و دومین شهرآورد پایتخت شکایت می کند.محسن ترکی با وجود همه سوابق و کارنامه ای که دارد، بازنده اصلی نبرد سرخابی ها بود.
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1395

ماجرای شکایت باشگاه استقلال از محسن ترکی!

در بخشی از شکایت نامه باشگاه استقلال که قرار است به فدراسیون فوتبال ارسال شود، آمده است:استقلال در هشتاد و دومین شهرآورد مغلوب حریف خود شد و هیچ توجیهی نیز برای آن ندارد. انتشار مصاحبه مدیر عامل و مربیان باشگاه استقلال، نامه کاپیتان، اظهارات بازیکنان و اطلاعیه کادر فنی که در همه آنها شکست را پذیرفته و از هواداران عذرخواهی شده است، نشان دهنده این است که استقلال شکست را قبول کرده و دنبال توجیه نیست. اما جدا از نتیجه، استقلال در شهرآورد روز جمعه ضربات مهلکی از داور خورد.
در نامه شکایت باشگاه استقلال اضافه شده است:محسن ترکی با وجود همه سوابق و کارنامه ای که دارد، بازنده اصلی نبرد سرخابی ها بود. وی که قضاوت در چندین شهرآورد را هم یدک میکشد، در کمال ناباوری 2 پنالتی استقلال را ندید و یک پنالتی نادرست برای پرسپولیس اعلام کرد. به گواه تصاویر واضح و نظر قطعی کارشناسان داوری، در دقیقه 32 خطای مشخص پنالتی روی آرش برهانی در مقابل دروازه پرسپولیس گرفته نشد. در صحنه ای دیگر، توپ به وضوح به دست مدافع قرمز پوشان برخورد کرد اما داور این صحنه را هم ندید. در صحنه ای هم که به نفع سرخپوشان خطای پنالتی اعلام شد، به طور مشخص اول بازیکن پرسپولیس روی حنیف عمران زاده مرتکب خطا شد.

محسن ترکی


باشگاه استقلال یادآور شده است:'بر همین اساس از فدراسیون فوتبال، کمیته داوران و مسئولان محترم آن که قضاوت داور را بی نقص دانستند، تقاضا داریم به این پرسش ما پاسخ دهند که به جز اعلام یک پنالتی نادرست برای رقیب و نگرفتن 2 پنالتی واضح و مشخص برای استقلال، دیگر چه ظلمی می توان در رقابتی با این اهمیت، متصور شد ؟!
همچنین در دیدار حساس با استقلال خوزستان نیز، گل حریف با خطای قطعی بر روی پروپییچ مهاجم استقلال به ثمر رسید و در دیدار با پرسپولیس نیز اشتباهاتی عجیب در حد نگرفتن 2 پنالتی اتفاق بیفتد!!!
اینکه مسئول محترم فدراسیون در چند هفته گذشته، پس از مصاحبه سرمربی استقلال، موضع شکایت می گیرد و مسئولی دیگر در رقابت دیگر استقلال، تیم رقیب را متضرر می داند اما حالا سکوت را انتخاب کرده و از این اشتباهات حرفی به میان نمی آورند جای سوال دارد.
در بخش دیگری از شکایت نامه استقلال آمده است:داور محترم رقابت شهرآورد و مسؤولان کمیته و دپارتمان داوری، باید در مورد این اشتباهات اثرگذار و تعیین کننده، پاسخی اصولی داشته و هواداران استقلال را قانع کنند. نگرفتن 2 پنالتی قطعی و اعلام یک پنالتی نادرست به سود حریف، به هیچ وجه اشتباهاتی کوچک و بخشودنی نیست.

ماجرای شکایت باشگاه استقلال از محسن ترکی!

ماجرای شکایت باشگاه استقلال از محسن ترکی!
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 14
برگرفته از ایرنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف