نمناک اخبارپزشکی و سلامت ماجرای ضرب و شتم پزشک زن اهوازی چه بود؟
ضرب و شتم پزشک ، بیمارستان رازی اهواز
رئیس دانشگاه جندی شاپور اهواز در رابطه با جنجال ضرب و شتم پزشک زحمتکش بیمارستان رازی توضیحاتی را ارائه داد. بستگان بیمار به سمت پزشک حمله کردند و او را مورد ضرب و شتم قرار دادند
تاریخ انتشار : 5 تیر 1395
بازدید : 4,395 نفر

ضرب و شتم پزشک اهوازی بیمارستان رازی

دکتراسماعیل ایدنی عصر پنجشنبه  با اشاره به جزئیات این حادثه اظهار کرد:حادثه رخ داده در بیمارستان رازی اهواز نخستین حادثه در تعرض به پزشکان و کادر درمانی زحمتکش و نادیده انگاشتن تلاشها و زحمات آنان نبوده و آخرین نیز نخواهد بود.
وی گفت:یک پیرمرد ٧٠ ساله به علت شکستگی لگن با سابقه دیابت و فشار خون از ١١ روز پیش در بخش ارتوپدی بیمارستان رازی بستری شده بود و به رغم تلاش کادر درمانی به علت آمبولی ریه فوت نمود.
وی گفت:پس از این حادثه دو نفر از بستگان وی با حمله به یکی از دانشجویان دختر دستیاری بیهوشی که بر بالین بیمار حضور داشت، وی را مورد ضرب و شتم خویش قرار دادند.
رئیس دانشگاه جندی شاپور اهواز گفت:بلافاصله پس از این اقدام با دخالت کادر حراست و پلیس بیمارستان، ضاربان دستگیر و بازداشت شدند.
وی اینگونه حرکتها را ناشی از فقر فرهنگی و تعصب های بیش از حد و غیرطبیعی دانست و گفت:اینگونه حرکتها باعث می شود تا ضمن مختل شدن کار درمان در بیمارستانها کادر پزشکی هم انگیزه خود را از دست بدهد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز ادامه داد:باتوجه به این حادثه و ضرب و شتم پزشک زحمتکش بیمارستان رازی با شکایت خانواده پزشک و بیمارستان مراجع قضایی اقدام به بازداشت مهاجمان کردند.
وی در خصوص وضعیت کنونی دکترنگین بابادی دانشجوی مقطع دستیاری رشته بیهوشی بخش ارتوپدی بیمارستان رازی هم گفت:در زمان حاضرحال این پزشک مساعد است.
دکتر اسماعیل ایدنی رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به همراه دکتر علی خدادادی قائم مقام رئیس دانشگاه و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، دکتر منصور آرزومند مشاور رئیس دانشگاه و رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگوئی به شکایات دانشگاه، دکتر سلطانی رئیس بیمارستان رازی اهواز و مجتبی اورکی مدیر روابط عمومی دانشگاه ، چهارشنبه شب به عیادت دکترنگین بابادی دانشجوی مقطع دستیاری رشته بیهوشی دانشگاه رفتند تا ضمن عیادت و دلجوئی از وی، جزئیات بیشتر حادثه اتفاق افتاده در بخش ارتوپدی بیمارستان رازی را از وی جویا شوند.

ماجرای ضرب و شتم پزشک زن اهوازی چه بود؟

ماجرای ضرب و شتم پزشک زن اهوازی چه بود؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 14
برگرفته از ایرنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف