نمناک ورزشگوناگون ماجرای عکس علی فتح الله زاده در حال تماشای کشتی زنان
علی فتح الله زاده ، تماشای کشتی زنان توسط علی فتح الله
یکی از دیپلمات های ایرانی که به همراه علی فتح الله زاده در محل مسابقه حاضر بود به مسئولان آمریکایی اعتراض کرد که با عذرخواهی مسئولان رو به رو شد.
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1395
بازدید : 5,502 نفر

ماجرای عکس علی فتح الله زاده در حال تماشای کشتی زنان

اخیرا از علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال عکسی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد او و تعدادی از مسئولان ایرانی در آمریکا، مشغول تماشای مسابقه کشتی بانوان هستند. گویا این مسابقه، نمایشی بوده و در میدان تایمز نیویورک برگزار شده بود.

فتح الله زاده به نزدیکانش گفته ماجرا از این قرار بوده که مسئولان برگزاری بازی های آنها را به سمت محل برگزاری مسابقه هدایت می کنند و ابتدا آنها تصور می کردند کشتی نمایشی بین آقایان است ولی در ادامه متوجه می شوند که دو کشتی گیر خانم روی تشک آمده اند.

علی فتح الله زاده

ظاهرا حتی یکی از دیپلمات های ایرانی هم که همراه آنها بود به این مسئله اعتراض کرد که مسئولان برگزاری بازی از آنها عذرخواهی کردند. گویا یک ایرانی تصویر علی فتح الله زاده را در همین لحظات شکار کرد که اتفاقا او لبخند به لب داشت و این عکس برای مدیرعامل سابق آبی ها کلی جنجال ساز شد.

ماجرای عکس علی فتح الله زاده در حال تماشای کشتی زنان

ماجرای عکس علی فتح الله زاده در حال تماشای کشتی زنان
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 11
برگرفته از ساعت24/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف